Czerwcowe Szczęścia

22/06/09 12:07:56

Hejka :) U nas wszystko w porządku, Julia zdrowa a to najważniejsze :) Roczek udany, a tort pyszny. Dziękujemy wszystkim za życzenia :) Trochę mnie nie było ostatnio, ale w wolnych chwilach to znaczy kiedy Julia śpi, pochłaniają mnie książki :) W sobotę M zrobił mi niespodziankę i zabrał Julię na cały dzień na wycieczkę, żebym mogla odpocząć, więc wybrałam się z przyjaciółką na zakupy :) Było super. Jeśli chodzi o owoce to Julia uwielbia truskawki jadła też brzoskwinie, banany, jabłka, arbuza ostatnio spróbowała gruszki :) teraz czekamy na malinki świeże. SyllaBa dobrze że malutkiej nic się nie stało podczas zabawy, i skończyło się tylko na siniaku. Aha Julii idą czwórki, ma spuchnięte dziąsła więc zaczynam się bać. Poza tym powoli zaczyna już biegać, jak widzi że się do niej zbliżam kiedy broi zaczyna przyśpieszać hehe fajnie wygląda jak tak zaczyna szybciej tuptać :) W dodatku mała tancerka mi rośnie, wystarczy coś zanucić a Julia zaczyna tańczyć :) Sama sobie włącza wieżę i tańczy :) Dziękuję wszystkim za pamięć. Dzieciaczkom które obchodziły urodzinki życzę dużo zdrówka i uśmiechu na buźce :)

Czerwcowe Szczęścia

12/06/09 11:48:57

Hejka Z Julcią już lepiej jeszcze całą środę męczyła się z gorączką wczoraj już trochę lepiej, a dziś już nie ma temp. za to mała jest wysypana tak więc trzydniówka. Na szczęście lekarz uprzedził nas że tak może być, więc byliśmy na to przygotowani. Tak więc dziś znowu do doktora. Uszko już chyba lepiej bo Julia nie płacze już tak przy zakraplaniu. Ogólnie Mała czuje się lepiej. Tylko apetyt słabszy, mam nadzieje że chwilowo. michaniaa widzę że u Ciebie też trzydniówka, jakaś plaga na tym naszym forum. Dużo zdrówka dla Natalki. Hanecka tak jak piszą dziewczyny, to może być trzydniówka, ale u nas wysypka wystąpiła na 5 dzień, lekarz mówił że to tak od 3 do 5 dni asiaa78 trzymam kciuki za udaną podróż. KasiaB87 dobrze że z mamą już lepiej, oby się to już nie powtórzyło. SyllaBa ty już po basenie, kiedy ty masz na to wszystko czas. Podziwiam

Czerwcowe Szczęścia

09/06/09 22:08:47

Hejka Ja tylko na chwilkę, dziękuję za ciepłe słowa i trzymanie kciuków. Mamy przyczynę temp. u Julki, ale po kolei. No więc tak, wczoraj mała zaczęła gorączkować, próbowaliśmy zbić jej temp. ale jak tylko zrobiło się lepiej to za jakiś czas znowu to samo, poszliśmy do szpitala, lekarka zbadała małą, osłuchała, zajrzała do gardła i mówi że nie widać powodu dla którego Julka gorączkuje i trzeba czekać. Kazała podawać paracetamol i tyle. No więc czekaliśmy. Noc była koszmarem nawet nie będę jej opisywać powiem tylko że spać poszliśmy o 4 a o 7 już była pobudka i znowu to samo, temperatura. W końcu się wkurzyliśmy i pojechaliśmy prywatnie do lekarza, który jest już sprawdzony i nieraz już nam pomógł no i wyjaśniła się przyczyna. Lekarz zbadał dokładnie Julkę i okazało się że Mała ma zapalenie ucha!!! Dostaliśmy leki i pojechaliśmy do domu. Powiedział też, żeby dawać przeciwgorączkowo czopek bo szybciej działa od syropu. Po drodze zatrzymaliśmy się przy aptece. Mała była tak rozpalona że jeszcze w samochodzie dostała czopek przeciwgorączkowy, jak tylko wróciliśmy do domu zmierzyliśmy jej temp. okazało się że ma ponad 40 stopni, na szczęście czopek szybko zadziałał i temp. spadła do 37,8. Później Julka zjadła kolacje i bawiła się, więc jest nie najgorzej. Teraz śpi. Boję się co będzie w nocy ale jesteśmy przygotowani. Jedno jest pewne, w szpitalu prędko nas nie zobaczą. Teraz jak tyko będzie się coś dziać odrazu idziemy prywatnie do tego lekarza u którego byliśmy dzisiaj. Jak do tej pory nigdy nas nie zawiódł. Mamy wyrzuty że nie poszliśmy do niego już wczoraj. Przepraszam że nie odpisuję, ale jestem padnięta. Zauważyłam że u michaniaa też jest nie najlepiej. Trzymam kciuki za Natalkę oby szybko temp. zniknęła i Mała wyzdrowiała. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję.

Czerwcowe Szczęścia

08/06/09 13:07:49

Hejka Ja tylko na chwilkę bo nie mam głowy dzisiaj do pisania. Byliśmy w piątek w szpitalu i wszystko było super, mała zdrowa, koniec antybiotyku, gardełko ładne. Dzisiaj Julka znowu rozpalona, temp. 38, brak apetytu. Podałam jej paracetamol i teraz śpi. Czeka nas kolejna wizyta u lekarza. W dodatku wydaje mi się że mała zaczęła kaszleć. Jak wstanie zmierzę jej temperaturę, oby spadła. SyllaBa życzę Ci wszystkiego najlepszego, duużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i pociechy z córci i męża. Wszystkim dzieciaczkom które mają dziś swoje święto również życzę duużo zdrówka i oby uśmiech zawsze gościł na waszych buźkach :) dominika211987 Witam :) Pozdrawiam wszystkich.

Czerwcowe Szczęścia

04/06/09 21:13:34

Hejka AMELKO I NATALKO W DNIU WASZEGO ŚWIĘTA ŻYCZYMY WAM DUŻO ZDRÓWKA I SZCZĘŚCIA ABY ZAWSZE UŚMIECH GOŚCIŁ NA WASZYCH BUŹKACH I ŻEBY KAŻDEGO DNIA ŚWIECIŁO WAM SŁONECZKO :sw: :hbd: :kitt: :bal: KasiaB87 Przykro mi że nie masz takiego wsparcia w mamie jak byś chciała, szkoda że takie rzeczy mówi do Kacperka. Teraz jest jeszcze mały i niewiele rozumie, ale jak podrośnie to będzie słuchał jaka to mama jest zła i wtedy będziesz miała problem. michaniaa Poproszę o przepis na chleb bananowy, Plisssssssss SyllaBa Czekamy na relacje z imprezki i na fotki oczywiście :)