czekam na moja fasolke juz 9 lat i nie trace nadzieji

25/06/07 09:35:08

o jejku nie wiem jak odstraszyc, może powiedz ze znasz Gosiewskiego i jak nie odczepi sie od Twojego męża to postawi jej dworzec przed domem:D a tak serio to nie nalegaj , może okaż obojętnośc, podobno im dłuższa smycz tym blizej się trzyma... z drugiej strony jeżeli jego uczucie się zupełnie wypaliło (czego z całego serca nie życze) to ciąża nic nie zmieni no chyba że ma dobrą prace i alimenty będziesz miec. chyba musisz uzbroic się w cierpliwośc , walcz z umiarem nie daj po sobie poznac ze bez niego zycie nie ma sensu od mojej znajomej mąż odszedł na rok do innej po 15 latach małżenstwa, a teraz znów są razem szczęśliwi , a on przyznaje się że był to najgłupszy pomysł w jego życiu taki kryzys wieku średniego, więc jezeli jestes w stanie dac mu szanse i przyjąc go z powrotem to czekaj...może się opamięta... wiele wspólnych chwil przeżyliście o których on na pewno pamięta

czekam na moja fasolke juz 9 lat i nie trace nadzieji

23/06/07 08:41:54

Walcz kochana!! dasz rade, na pewno jesteś silną kobietką! powodzenia!

Po teściku pre-test :)

22/06/07 17:12:20

normalnie mam co 29- 30 dni, a teraz było przegięcie, dzien przed tym okresem miałam bardzo płodny śluz rozciągał się chyba na 7 cm, jak obliczyłam to w ten dzien miałabym owulacje gdyby okres przyszedł o czasie.. oczywiście sie poprzytulałam i jestem ciekawa czy rzeczywiście mogłam miec teraz owulacje i jezeli tak to czy mogło dojc do zapłodnienia mimo okresu na następny dzień, i jeszcze jedno ciągle mam 37 stopni po przebudzeniu , sama nie wiem jak zaczełam się przyglądac swojej fizjologii to wszysko sie poje... (sory ale jestem wściekła, miałam wielką nadzieje na fasole!)

Po teściku pre-test :)

22/06/07 16:53:20

dziewczyny może te wydłużenia cyklu to przez klimat, w tym miesiącu mnóstwo ma ten problem ja dostałam po 46 dniach co nigdy sie nie zdażało, testy też były negatywne i zalewał mnie mleczny gęsty śluz, nic @ nie zapowiadał a jak sie rano obudziłam byłam w szoku jakby litr krwi wyleciał ze mnie i zero bólu nie czuje ze mam okres a zawsze cierpiałam czy to wszystko może byc przez wiesiołka?

czekam na moja fasolke juz 9 lat i nie trace nadzieji

22/06/07 13:17:56

Maniutek przykro mi... jesteś pewna zdrady męża? oby się ułożyło i dzisiejszy wynik Cie usatysafakcjonuje! będzie dobrze! jedź do faceta pogadaj, może mu po prostu chwilowo odbiło!