Byłe wrzesniaczki 2009 :(

25/06/09 20:08:47

Cześć dziewczyny. Ja byłam w szpitalu na badaniach endo i kolejny raz wyszła hiperprolaktynemia, więc biorę hormony i szczepionkę na e-coli. Mam też wielką ochotę zacząć staranka :) 30 czerwca idę do nefrologa i wtedy odbiorę posiew moczu i zapadnie decyzja czy bierze mnie do szpitala na badania czy nie. Jeśli będzie brak bakterii to może się skuszę na staranka :) Ale by było fajnie gdybyśmy razem zaciążyły w wakacje :)

Byłe wrzesniaczki 2009 :(

03/06/09 09:52:12

Dziękuję Dora za gratulacje. Dziś mam dzień gdy chce mi się płakać :( Zabezpieczamy się z mężem globulkami Patentex Oval, a ja miałam nadzieję że @ nie dostanę, bo spóźniła mi się o jeden dzień i rano dostałam :evil: Z jednej strony wiem że muszę poczekać, z drugiej strony ginekolodzy mówią że przesadzam z tymi badaniami i bakteriami i mówią że już mogę się starać bo przecież każdy ma bakterie ale o tym nie wie, a mnie serce się kraja jak owulacja mija bez staranek i jak przypomina mi się czas gdy drugie serce we mnie biło to mnie ściska :cry: Gdzie człowiek nie wyjdzie z domu to ciągle ciężarne i niemowlaki wrr... Jak nie koleżanki z podstawówki to jakieś znane osoby w telewizji. Jestem twarda i jakoś sobie tłumaczę że przygotowuję miły "domek" dla mojego dzidziusia, ale czasem wbrew wszystkiemu chciałabym zajść w ciążę :roll: Sorry dziewczyny za te smuty...

Byłe wrzesniaczki 2009 :(

28/05/09 15:03:30

Cześć dziewczyny. Bardzo rzadko zaglądam na forum, ponieważ przypomina mi się wtedy to co się stało w lutym, a na razie nie chcę się nastawiać na dzidziusia ponieważ jeszcze moim zdaniem nie powinniśmy się starać. Od ślubu minął miesiąc, były to bardzo nerwowe chwile aczkolwiek szczęśliwe, w każdym razie cieszę się że mam ten stres i wir załatwiania różnych spraw za sobą. W roli żony czuję się bardzo dobrze :) Jeśli chodzi o sprawy bobaskowe to cały czas robię badania i wciąż leczę się i szukam może nowych nieprawidłowości-wymazy bakteriologiczne z pochwy, posiewy moczu, antybiotyki na bakterie, robiłam też badania na choroby weneryczne (za tydzień wyniki). 9 czerwca idę na tydzień do szpitala na endokrynologię żeby sprawdzić czy wszystko jest ok hormonami i czy mogę się starać. W zasadzie do tej pory to odkryłam bakterię w moczu i pochwie, oraz nieprawidłową przyswajalność glukozy w moim organizmie. Wybrałam antybiotyki według antybiogramu i po 2 tygodniach znowu zapalenie pęcherza :evil: Tym razem wykryto w pęcherzu bakterię e-coli. Wraz z lekarzem zdecydowałam się na szczepionkę na e-coli i inne bakterie układu moczowego i muszę łykać ja przez 3 miesiące i w tym czasie nie mogę zajść w ciążę, ponieważ ta szczepionka byłaby bardzo szkodliwa dla płodu. A Wy dziewczyny kiedy zaczynacie się starać? Czy może na razie odpuszczacie temat?? Pozdrawiam.

Byłe wrzesniaczki 2009 :(

26/03/09 12:03:30

Chyba się wstrzymam z tym ginem na razie, no chyba że znowu dziś będę krwawić. We wtorek idę na USG do szpitala i wtedy się dowiem czy wszystko jest ok.

Byłe wrzesniaczki 2009 :(

25/03/09 12:30:31

Cześć dziewczyny :) Dora, ale masz wesoło teraz z tymi świnkami. Ja przez kilka lat miałam świnki-parkę, dzieci miały tylko raz- trzy małe krzyczące świniaczki :D . Potem mamusia świnkowa zachorowała i zdechła mi na rękach jak biegłam do weterynarza :( , no więc była nowa pani świnka kupiona i ten facet zdechł po kilku latach a tamta sama bidulka została. Po chyba 2 latach też zdechła, eh napłakałam się przez te świniaki, ale kochane są. Tak w ogóle to jakiegoś krwawienia dziś dostałam, czyżby znowu okres?? hmm, skończył mi się w sobotę i znów krwawienie. Jeśli chodzi o badania to czekam na wyniki gdzieś do piątku, oddałam na posiew moje i chłopa płyny i zobaczymy co wyjdzie. Dziś byłam na USG brzucha i pęcherz mam ok, żadnych wad w budowie nie ma, tylko nerki o 1 cm powiększone, lekarz powiedział że to może być od tej infekcji. Jeśli zdążymy to dziś idziemy zamówić obrączki :D Równo za miesiąc stanę się mężatką :wink: