MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

17/11/08 19:52:34

cześć Dziewczyny :!: dla Areczka :!: [url=http://www.glitter-graphics.com:3stj3e7c] [/url:3stj3e7c] Paulina to już takiego dużego Synusia masz-aż nie wierzę jak ten czas szybko leci :shock: tort mieliście super :!: opowiadaj jakie menu mieliście? zamawiałaś jedzonko? czy robiłaś sama? tak się dopytuję bo ta babka od której braliśmy jedzonko na chrzciny już nie robi dla takich indywidualnych ludków więc szukam kogoś sprawdzonego. opowiedz jeszcze o tym wybieraniu- widzę pieniądze, różaniec, kieliszek i książkę tak? i co oznacza co? jakaś gapa ze mnie - nie wiedziałam, że takie "coś" się robi :oops: no i witamy Lenkę z marnotrawną mamusią :wink: Lenka - super Laska i już z nocnikiem podejmuje próby, superowo :!: Wercia wiesz co, wstyd się przyznać, ale ja nie pamiętam ile ten poród kosztował- co prawda jeszcze wtedy była jakaś zniżka po szkole rodzenia no ale na śmierć zapomniałam jaki był koszt :roll:

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

07/11/08 21:02:58

cześć Laseczki :!: coś chyba forum nam zamiera :roll: kolejny raz... Kasiu, jeśli chodzi o rozwój Alanka to już od nie pamiętam kiedy raczkuje (teraz to już wręcz biega-raczkując, śmiesznie to wygląda gdy tak pędzi), wstawać zaczął też praktycznie dzień później niż nauczył się raczkować (jakieś 6,5 m-ca miał) poza tym przy łóżku, krzesłach chodzi jak nakręcony. ma 2 zębole a kolejne ani myślą wyrosnąć... broi jak mały Szkodnik-wszystko oprócz zabawek interesuje :lol: robi pa pa, mówi po swojemu-ale ja nic z tego zrozumieć nie mogę oprócz am. już doczekać się nie mogę, żeby przemówił po naszemu ale coś mu się nie spieszy... co do zabawek to kupiłam samochodzik-chyba ten co Alicja, ale już przestały mrugać światełka :ysz: a teraz drogie Koleżanki bierzcie się w garść i piszcie co u Was i Maluszków :loo:

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

01/11/08 10:12:45

Alicja :!: ja tutaj znam tak mało ludzi, że nawet jeśli ktoś woła moje imię albo np. ktoś sobie trąbi z samochodu to ja i tak nie przyjmuje do wiadomości, że to do mnie :roll: już jakoś mi się tak zakodowało :roll: ale fakt, że Cię nie słyszałam ani nie widziałam. trzeba było zadzwonić :D a tak z ciekawostek to kilka dni temu spotkałam Paulinę w kauflandzie - stoi za mną w kolejce do kasy, ja przez chwilę na nią patrzę i sobie myślę-chyba się znamy i po chwili skojarzyłam i mówię ze znakiem zapytania w głosie Paulina :?: :!: tak więc z góry przepraszam jeśli kogoś nie widzę lub nie słyszę (pomimo, że ze słuchem u mnie wsio o.k.) a jeśli chodzi o dzisiaj to my zostajemy w Wejherowie :?

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

24/10/08 11:07:00

Alicja to my jeszcze będziemy :D bo po 12 dopiero wychodzimy. więc jakby coś to daj znać- będziemy czekać :D

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

24/10/08 10:35:49

Dziewczyny jesteście :?: która chętna na spacer w południe :?: