Poznańskie "brzuchatki"

15/06/13 14:26:59

Witam Ja znowu po dłuższej nieobecności, ale tak to jest jak wszystko pojawia się w jednym czasie. :) przeprowadzka, remont, ciąża :) Przeprowadziłam się na Śląsk więc teraz do Was będę zaglądać rzadziej, ale nie omieszkam się pochwalić, że w dniu 07 czerwca na świat przyszedł Sebastian z wagą 3910 i 57 cm :) urodziłam metodą cc - więc teraz dochodzę do siebie. Pozdrawiam wszystkie młode i bardziej zaawansowane mamusie :)

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

06/05/13 12:09:03

no i już przeprowadzona :) teraz muszę się zorientować się gdzie co jest :) i zacząć kompletować wyprawkę dla maleństwa, bo zostało mi jeszcze parę tygodni. Czy wiecie gdzie mogę znaleźć informację co potrzebne do szpitala w Mysłowicach - bo tam zamierzam rodzić.

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

27/02/13 10:53:56

Kupiliśmy domek - ale z starszego budownictwa, czyli do remontu :) :) no a widziałam, że tam sporo się buduje - to mam nadzieję, że dzieci będą mieli sporo rówieśników :) Teraz zamiast jeszcze ciuszków wybieram poszczególne części wyposażenia domu - mam nadzieję, że uda nam się z tym remontem do rozwiązania.

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

23/02/13 21:28:47

karla999 - dziękuję za informacje - a wiesz może coś dla siedmiolatków :) cmielka_86 - dokładnie to jeszcze nie wiem - bo jeszcze nie dokładnie poznałam okolice - ale coś słyszałam o Feliksie :) więc być może być to - bo parę nowych domów tam stoi??

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

21/02/13 22:54:59

No jeszcze trochę do przeprowadzki, ale już coraz bliżej. Remont powoli zaczynamy, ale jeszcze zimno. Ale muszę się przyzwyczaić, że coraz więcej czasu tutaj spędzam :) Na razie znalazłam szkołę podstawową dla starszego synka, bo od września pójdzie do pierwszej klasy. Jeszcze poszukuje szkółki piłkarskiej. Potem zacznę szukać ciuszków i wyprawki dla maleństwa - bo na razie nie chce tego kupować, aby wszystkiego dodatkowo nie przewozić.