Cesarskie Cięcie- dziwna sprawa

09/04/09 15:19:17

to już na prv bo mnie jeszcze o jakieś reklamy posądzą :wink:

Cesarskie Cięcie- dziwna sprawa

09/04/09 14:53:09

Ps. Nie znam osoby, która źle wypowiedziałaby się na jego temat. Poza tym jak ide do niego na wizytę to przed gabinetem jego pacjentki to same ciężarówki. W necie tez można znaleźć wypowiedzi odnośnie jego pracy (normalnie ideał) :) Nie trzeba go o nic pytać bo sam wyprzedza swoimi wypowiedziami.

Cesarskie Cięcie- dziwna sprawa

09/04/09 14:47:29

Ja tez jestem z W-wy i rodzę na Wołoskiej. W zasadzie nie kierowałam się wyborem ze względu na szpital, ale ze wzgledu na mojego cudownego lekarza (ludzki chłop), który tam pracuje, od początku mnie prowadzi i mam gwarancje jego opieki podczas porodu. A jezeli chodzi o cesarke to zaświadczenie przekłada się przed samym jakimś tam Panem naczelnikiem, kierownikiem na długo przed porodem (a nie w ostatniej chwili) idąc do niego na konsultacje. I jego kwalifikacja do cc jest już święta i niepodważalna.

Cesarskie Cięcie- dziwna sprawa

09/04/09 12:04:15

Najlepiej jak się wypowiem na ten temat jak już bedę miała poród za sobą. Wtedy opowiem co i jak z własnego doświadczenia ;) i będzie wszystko jasne Pozdrawiam :)

Cesarskie Cięcie- dziwna sprawa

08/04/09 22:58:35

:shock: No proszę Cię... Chyba nie powiesz mi, że to właśnie Ty postanowiłaś mnie przekonać? ;) Argumenty baaardzo mocne (i już przerabiane przeze mnie) ale ja jednak z uporem maniaka nadal zostaje przy swoim Oczywiście dziękuję za info :)