Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

20/09/07 14:18:48

ola17 NIE JESTEŚ W CIĄZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

20/09/07 13:21:50

Kaftanko nie miałam robionego badania poziomu hormonów, bo mój lekarz stwierdził, że skoro mam tyle pęcherzyków to wiadomo ze LH będzie bardzo duzo natomisat FSH bardzo mało lub prawie wcale, dlatego od razu zapisał mi lek Diane 35- ponoć jedyny który jest tak skuteczny i tak szybko pomaga zafasolkować :lol: ale zaufaj swojemu lekarzowi! na pewno wie co robi i nie zaszkodzi Ci badanie poziomu hormonów! choć oczywiste jest ze na pewno masz wysoki poziom androgenów, a ten lek jest idealny na ich obniżenie! także nie martw sie Kochana! ja swój wynik beta odbiore jednak dopiero jutro, ale coś czuje ze fasolcia jest na swoim miejscu :) pozdrawiam i głowa do góry

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

19/09/07 19:00:06

ola17 Dziwczyno na miłość Boską idź do lekarza! czytając to co pisałaś wcześniej to w ciązy nie jesteś- ale jeśli masz faktycznie tak nisko szyjkę to może być poważny ginekolgiczny problem, ale nie żadna ciąża! do lekarza ale juz! Droga Kaftanko! pisze żeby Cie wesprzeć- ja tez pare miesięcy temu usłyszałam taki "wyrok" nie pęknięte pęcherzyki tworzą torbiele w jajnikach i nazywa sie to ZESPOŁEM POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW (PCO)! na początku tez strasznie sie tym przejęłam bo okazało sie ze mam tych pęcherzyków dziesiątki co może świadczyc nawet o tym ze od początku kiedy zaczęłam miesiączkować nie dojrzało u mnie ani jedno jajeczko! dowiedziałam sie nawet ze może grozić mi zabieg! a że jestem pielegniarką z wykształcenia wypaczenie zawodowe spowodowało ze cała literaturę prześmigałam od deski do deski jeszcze bardziej się pogrążyłam czytając ze choć ten zespół nie jest chorobą to jest główna przyczyną niepłodności u kobiet! i wiesz co? wystarczył jeden miesiąc kuracji tabletkami Diane35 i juz wypisuje na forum o objawach ciąży bo najprawdopodobniej mam fasolkę- jutro odbiore beta Hcg i dam znać! także głowa do góry! dodam jeszcze ze te tabletki wywołały u mnie megaokres który trwał ponad 3tygodnie, ale dzięki temu najprawdopodobniej pozbyłam sie wszystkich niedojrzałych pęcherzyków i moje jajniczki są juz zdrowe :lol: niestety zespół ten może wracać co pare lat, ale to co najwazni8ejsze to te tabletki pomagają zajść w ciąże- tzn po ich odstawieniu są wieksze szanse! :lol: także będzie dobrze!

Grupa Wsparcia ;)

19/09/07 15:20:31

LeeLou Gratuluję! Kochane, pisałam w zeszłym tygodniu o żekomych objawach ciąży już w parę dni po zapłodnieniu, do okresu zostało mi jeszcze ponad tydzień- no i mam nadzieję ze nie przyjdzie! przez te wszystkie dni nie przestało boleć mnie podbrzusze, mam duzo białego sluzu, choć jednego dnia pojawiło się troszkę jakby kurzego białka, ale tylko odrobina i teraz cały czas jest biały. nie pisałam na forum bo postanowiłam zpauzować moje codzienne zastanawiania, ale filmuje mnie jeszcze jedna rzecz od 6 września (czyli od7dnia cyklu i drugiej doby bo teoretycznym zapłodnieniu) mam codziennie temp. w granicach 37,2 - 37,5 mierzoną w pochwie rano. dodam ze infekcji żadnej nie mam, a cytologię mam I stopień! czy ta temp może wskazywać na ciąże? wczoraj robiłam betaHcg, ale wyniki będą dopiero jutro, no i nie wiem czy nie pospieszyłąm się z tym badaniem? Kochane co myslicie o tej temperaturze i pozostałych objawach? dodam jeszcze że mam duży apetyt i ciągle ochotę na sen i sex:)

Grupa Wsparcia ;)

10/09/07 21:41:08

Kochane prosze przeczytajcie mojego posta z poprzedniej stronki. PLIS :D