¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

03/05/11 14:10:05

Witam :) przyznaje się bez bicia, że czytam regularnie (jeśli są wpisy), ale jakoś weny do pisania brak. Cyryl od września idzie do przedszkola :D oiseau to "kłamanie" to kolejny etap rozwoju. no a poza tym dzieci obserwują nas i naśladują. jeśli mówisz Nice, że jesz lekarstwo na bolący brzuszek, to też kłamiesz.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

15/03/11 18:39:37

Cześć :) a my właśnie jesteśmy po wizycie u chirurga dziecięcego w sprawie stulejki. jeszcze jej nie ma, ale napletek mocno przyrośnięty. częściowo schodzi. Cyryl dostał maść, a w czasie kąpieli (właśnie w wodzie) mam mu napletek ściągać dość energicznie. kontrola na koniec maja. a poprosiłam o skierowanie do chirurga, bo właśnie ten kształt balonika przed siusianiem mnie zaniepokoił. poza tym wszyscy zdrowi :) na szczęście wszelkie epidemie grypy, zapalenia płuc, a nawet kataru omijają Cyryla. oczywiście zdaję sobie sprawę, że wszystko przede mną, jak potomek pójdzie do przedszkola :roll:

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

08/03/11 19:36:51

http://www.youtube.com/watch?v=6CbrTXO5YsA nie wiem co można napisać o takiej matce... no i o prokuraturze, która umorzyła śledztwo...

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

22/02/11 09:13:42

oiseau Cyrylowa pediatrka robi :) i wymazy z gardła też. my na szczęście nie musieliśmy korzystać, ale inni rodzice owszem (wiem co mówię, bo pracuję jako rejestratorka/statystyk medyczny w mojej przychodni) lena no i widzisz jak wszystko się dobrze ułożyło :) a ja wzięłam z Ciebie przykład i skoro radzisz sobie sama z 4, to i ja poradzę sobie sama z 1 Cyrylem. od 2 tygodni jestem bez niemęża.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

22/01/11 10:50:04

Hej :) mulata dzieci potrafią zasnąć w dziwnych miejscach, prawda? :) Cyryl kilkakrotnie zasypiał w trakcie jedzenia, niby trzyma łyżkę w buzi, ale oczy już zamknięte :D ljustin jeszcze nie płakałam przez Cyryla, ale musiałam wychodzić z domu, żeby odpocząć. chociaż muszę przyznać, że raczej jest spokojnym dwulatkiem. zdrówka dla wszystkich. i tych, których już łamie w kościach, i dla reszty też :)