nocne i dzienne pobudki

24/02/07 22:09:03

Droga agadusio w conajmniej 3 jak nie 4 wątkach jest poruszony ten temat, poszukaj proszę na pewno znajdziesz odpowiedź.

15-miesieczniak NIE SPI w lozeczku

24/02/07 21:58:13

[quote="Misiulka":1ovfi86g]Marto jakos sobie radzimy..... a jesli chcesz kochana marto to dorzuc swoje 5 groszy mila widziana porada prawdziwego fachowca :)sciskam cieplo
sprawa pierwsza to bardzo prosze bez tej Pani przed Martą, a druga to co tu radzić skoro Wy chcecie sobie po prostu pogadać ale jak tylko się pomylicie to zrobię poprawkę. Sciskam wszystkie cierpliwe i kochjące Mamusie.

od kiedy niania?

24/02/07 21:45:50

Tak naprawdę od kiedy tylko Ty będziesz na to gotowa i znajdziesz osobę której bardzo, bardzo zaufasz. Mam koleżankę która miała podobna sytuację, poprosiła swoja położną środowiskową i obydwie są szczęśliwe, (za odpowiednią opłatą).

Rady w sprawie Odstawiania Smoczka

24/02/07 21:40:31

Witam "po latach" Nie będzie lekko to dla dziecka kolejna spora rewolucja może nie udać się bez buntu, płaczu i nerw. Trzeba wybrać dobry moment będziecie musiały poświęcić dziecku dużo więcej czasu, cierpliwości i poczucia bezpieczeństwa ze swojej strony. Starszemu dziecku możemy wyjaśnić, że jest już za dużym chłopcem/dziewczynką na to żeby ssać smoczek bo ssą go tylko bobaski. Gdy mamy młodsze dziecko proponuje urządzić oficjalne pożegnanie przygotować swoje dziecko, powiedzieć „pa, pa” i wyrzucić smoka razem z innymi gryzaczkami do kosza. Ważne jest to żeby naprawdę nie było ich w domu, bo trudno nie ustąpić, usłyszymy silne protesty. Pamiętajcie o tym żeby chwalić swoje dzieciątka i mówić im o tym jak bardzo jesteście z nich dumne, że tak dzielnie dają sobie rade bez "pocieszyciela". Napiszcie jak sobie maluchy z tym radzą.

moje dziecko jest śpiochem

24/02/07 20:58:34

ponawiam pytanie, wiek dziecka jest w tej sytuacji bardzo ważny.