Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

24/02/09 19:06:11

też słyszałam, że to kuzynka matki maluszka wyrzuciła. Mały jest w ciężkim stanie, zostały mu dwie doby na to by ustalić, czy będzie żył... ps mamą nie jestem, ale już się wcześniej ogłaszałam, że zaopiekuje się maluszkiem(dzieckiem).. Mam doświadczenie i właśnie kończę staż w Żłobku Może macie kogoś znajomego, kto potrzebuje opiekunki?

Opiekunka do dzieci- Bełchatów

15/02/09 13:37:28

Absolwentka Psychopedagogiki, obecna studentka(zaoczna) Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, stażystka w Żłobku- ZAOPIEKUJE SIĘ DZIECKIEM- bądź DZIEĆMI (2-3) Poza stażem 6miesięcznym w Żłobku, posiadam także inne doświadczenia. Szukam pracy jako opiekunka ze względu na studia. Teren: BEŁCHATÓW Proszę pytać tutaj, zainteresowanym podam kontakt na privie

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

02/02/09 20:10:51

hej dziewczyny:) Zaopiekuje się dzieckiem/ dziećmi, wiek od 6mcy do 5lat. Mam 22lata, studiuje pedagogikę - najpierw psychopedagogikę, obecnie ped. wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Zaliczyłam pozytywnie praktyki w Żłobku w grupie najmłodszej(od 6mcy do 1,5r), następnie od stycznia do sierpnia 2008' opiekowałam się 6miesieczna dziewczynka, a obecnie kończę staż w Żłobku na grupie najstarszej(2-3latka). Interesuje mnie opieka nad dzieckiem, ponieważ to mi sprawia satysfakcję. 6zl/h Możliwość opieki wieczorami/nocą (7zl/h nocą) Wykluczam opiekę w weekendy. Pozdrawiam i liczę na zainteresowanie. :))

CILEST

26/10/08 10:47:03

hej dziewczyny;)) też brałam cilest. Dokładnie od marca brałam i na poczatku pazdziernika skonczylam ostatnie opakowanie. Ogólnie czułam się super, nic mi nie było. Jednak przerwałam, ponieważ ginekolog mi tak doradził. Powodem było to, że zaczęła mnie boleć prawa pierś. Coś mi się tam zagnieździło, wygladalo to tak jakby węzły chłonne były bardzo powiększone! Ginekolog kazał mi zrobić miesiąc przerwy, żeby się dowiedzieć czy to od tabletek czy od okresu. Nie biorę tabletek i... nic nie boli, choć jak dotykam to zgrubienie czuje. Ogólnie brałam tabletki anty. rok czasu,więc przerwa też powinna być zrobiona. Jednak chyba zrobię ją dwumiesieczną. Bo chyba tak na miesiąc odstawiać to niedobrze dla organizmu? Już sama nie wiem. Powiedzcie mi tak orientalnie, czy któraś z Was odstawiała Cilest- robiła przerwe i po jakim czasie organizm zaczynał spowrotem normalnie funkcjonowac?

tabletki anty a temperatura

20/01/08 15:08:16

hej dziewczyny! Powiedzcie mi jak to jest z temperaturą w pochwie podczas brania tabletek?? Czy gdy od paru dni występuje 37,3- 37,4 w tych granicach, czy to jest normalne?? Od niedawna zaczęłam prowadzić obserwacje, ponieważ po jakiejś 5tabletce [a biorę 5opakowanie] wystąpiło uczucie "mokrości" tam na dole i mam dużo śluzu białego, gęstego. I czasem mnie pobolewa jak na okres, ale bardzo delikatnie. W dniu okresu zazwyczaj występowały u mnie takie bóle. Fakt faktem że przy 4 opakowaniu 2-3tabletki wzięłam mniej więcej po 8 godzinach od tej odpowiedniej godziny. A przy początku 5-go opakowania występowały u mnie straszne mdłości, zawroty głowy i skoki temperatur. Biorę Yasmin. :(