Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

05/09/12 20:03:51

poziom prolaktyny ? coś jeszcze??? Zrób zwykłą i z tabletką, u mnie ta zwykła waha się w granicach normy, i ostatnio zrobiłam sobie sama dla siebie z tabletką, i wyszła mi 10x większa, a powinna być max 5x. Diagnoza Hiperprolaktynemia - przyczynę moich problemów musiałam sama wybadać, bo pani doktor na to nie wpadła. Chyba ją zmienię...

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

25/08/12 08:22:51

martynkaWWY: nie jestem lekarzem, nie znam się. Piszę co mi gina powiedziała :)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

24/08/12 20:03:50

Ja też nie wytrzymałam i poleciałam rano na betę, ale wynik dopiero w poniedziałek. Masakra, @ dalej nie widać. Dziś brzuch mnie znacznie mniej bolał niż wczoraj, tylko ciągle mam wilgotno i dużo gęstego śluzu. Ja miałam okres wywoływany duphastronem, dziś minęło już 8 dni od ostatniej tabletki, a z tego co wiem do 5 powinna przyjść @ więc dalej mam nadzieję. I ginka w poniedziałek jak już wspominałam na usg stwierdziła powiększony pęcherzyk endometrium ze śluzem w którym podobno rozwija się zarodek - i stwierdziła że to bardzo dobry objaw. W poniedziałek po południu dam znać. Trzymajcie kciuki! Karolina4 mi ginka kazała zrobić betę i po tygodniu drugą, i do niej dopiero za miesiąc, bo wcześniej mało co będzie widać. Też miałam mieć @ w poniedziałek i wtedy byłam po receptę na CLO. Testy mogą wyjść negatywnie nawet jeśli już jest potwierdzona ciąża betą więc się nie przejmuj.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

23/08/12 20:29:27

U mnie dalej cisza, znaczy @ nie widać :) na domiar złego miałam awarię samochodu i dopiero w domku jestem. Potwornie boli mnie brzuchol i taki twardy jest trochę. Ja na betę w sobotę się wybieram i dam znać co i jak. Chyba że @ przylezie :(. Już sama nie wiem, dziś mnie cały dzień mdliło i strasznie zaczynam się na zapachy przewrażliwiona robić - ledwo poczuję a wszystko mi w przełyku się już podnosi. Wiolllka trzymam kciuki za Ciebie. Powodzenia!

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

22/08/12 21:11:37

Chudzinka poczytaj sobie, może cię uspokoi, na pw