Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

28/04/08 19:06:51

Helół :wink: galia dołaczam sie do słów any :wink: Zrobi z Tobą mały wywiadzik , Będzie chciał też wiedzieć czy chcesz mniec znieczulenie i wogóle (ja go miałam i byłam wniebowzięta) Zresztą koleżanka już wszystko ładnie opisała :wink: A moja szwagierka która ma termin na 26 czerwca też będzie miała chłopca zresztą ponoć będzie to Nasz chrześniak Dawidos :$%^: :D :im: toffi Ja smaruje urwisom buziole jak wychodzimy na polko :wink: Nati niedawno wyszły jedynki uff a się bałam że miejsca nie bedzie przez te pierwsze dwójki :roll: i jeszcze ma szpare miedzy kiełkami :shock: 8) Ostatnio któraś z Was pisała jaką mam recepte na spokojny charakter Nati hmm w sumie żadnej od maleńkości była grzeczniutka, ładnie spała i wogóle Ma to po mamusi hihi żartuje po tatusiowi raczej Mój małż jest udosobnieniem spokoju :shock: 8) A tak wogóle to DuŻo zdrowia szczescia i radości dla AILEEN [url=http://www.glitter-graphics.com:2ruoi1a9] [/url:2ruoi1a9] I OCZYWIŚCIE WSZYSTKIM MALUSZKOM ŚWIĘTUJĄCY KOLEJNY MIESIĄC [url=http://www.glitter-graphics.com:2ruoi1a9] [/url:2ruoi1a9]

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

19/04/08 20:30:07

helół :wink: Eliza będzie dobrze , nie martw sie ..najgorsze są początki :wink: Później będziesz szaleć po Bielsku :wink: :D Buziaczki dla Solenizantów :D caroa Nati rośnie jak na drożdzach , szaleje na czworaka , sama stoi już z minutke ( może zacznie pomalutku chodzić ) o i ma 6 ząbków i jest strasznie grzeczna ...nie wiem po kim tą ceche odziedziczyła :shock: :D :wink: Babcie cieszą sie z niej bo dużo kłopotu nie sprawia :D Próbuje Wiki zapisać do przedszkola i chyba nic z tego nie będzie Nie ma poprostu miejsc banda ... W jednym przyjmą 50 dzieciaków a moja jest 94 załamka normalnie Ale trzeba myśleć pozytywnie jakoś to bedzie :roll: :wink:

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

14/04/08 20:01:15

galia przesilenie mówisz ..dobrze by było ...bo i ja jestem jakaś nie teges ..przynajmniej jestem pociągająca :heh: :wink: Witaj dasha i Gratuluje Ci fasolek :wink:

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

08/04/08 19:35:10

Dziękuje dziewczyny za życzenia urodzinowe ;) Bardzo mi miło było ...nie mogłam wtedy pisać bo naokrągło ktoś mi w tym przeszkadzał :roll: :x Super fotki śliczne zdjęcia !!! Widać że spotkanko sie udało :D Eliza jak tam ? Mam nadzieje że pozytywnie i wszyscy żyją :mrgreen: :D :wink:

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

29/03/08 09:18:42

Helół Ale nadrukowałyście .. nie nadrobie ( jedynie 3 ostatnie strony ) Nie martw sie Borówa ze mnie też leń :roll: :wink: Jusiach Gratulejszyn :wink: :wink: i to jeszcze w oszołomie ...elegancko ! Jak będziesz pracować ?? W które dzionki ? Ja mam wolne dzisiaj i sie byczymy jak narazie :wink: Doris 1 wersja 8) :wink: :wink: I na razie do dzisiaj :D na forum rzecz jasna :wink: