Kielce i okolica

04/06/09 21:54:28

dziękuję za informacje

Kielce i okolica

03/06/09 14:55:19

Dziękuję za informacje :) wybieram się jeszcze prywatnie do neurologa, żeby upewnić się czy wszystko ok to poproszę skierowanie, waham sie między Adamczykiem a Gołąbek, bo słyszałam dobre opinie o tych lekarzach. Byliśmy wczoraj u ortopedy, do tej pory był wszystko ok a teraz coś tam jeszcze się nie wykształciło, pytał nawet czy syn był nastawiany, nawet nie wiem co to znaczy, zastanawiam się, czy rehabilitacja nie zaszkodziła w rozwoju stawów biodrowych. Pytałam dziś pediatry, bo byliśmy na szczepieniu i ona mówi, że tak może być, że trzeba uważać. Szukam teraz ortopedy dziecięcego, może ktoś mi poleci?, żeby skonsultowac wynik, bo państwowo to badanie trwa 5 min. i nawet nie ma kiedy o co zapytać. Słyszałam, że dobry jest Domagała, ale nie moge znaleźć na niego namiarów? Może ktoś się orientuje?

Kielce i okolica

01/06/09 18:30:46

ania_pogoda czy tam można umówic się na prywatną wizytę? bo nie mam skierowania, lekarz mi juz wypisał na początku, zostało u obecnej rehabilitantki i drugiego pewnie nie wypisze

Kielce i okolica

01/06/09 09:12:23

Może ktoś poda mi kontakt do dobrego rehabilitanta dziecięcego? Chodzimy na artwińskiego państwowo, ale chciałabym skonsultować się z innym. Synek ruchowo jest trochę opóźniony, skończył 5 miesięcy, w pozycji na brzuchu podnosi głowę ale nie przekręca się jeszcze, słabo tez przekręca się na boki.

SZCZEPIONKA ACELURALNA

27/05/09 18:44:37

Mój synek był szczepiony acelularną, zalecił neurolog i były tylko jedno ukłucia. Też nie wiedziałam, że mogę się domagać refundacji i płaciłam mimo, że dałam pediatrze zaświadczenie od neurologa. Synek jest wcześniakiem z niską masą urodzeniową.