BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

14/09/07 20:12:47

Dziekuje za miłe przyjęcie na forum. Ja badanie na toksopolazmoze robiłam na początku ciązy i teraz tzn. w 25 tc, nigdy jej nie przechodziłam i nie jestem na nią odporna. :( bunka jeżeli możesz to poproszę o ten nr telefonu, chętnie zadzwonie i pogadam z kobitką :D

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

13/09/07 17:43:14

Witam serdecznie wszystkie ciężarówki z Łodzi. Od dłużeszego czasu czytam o Waszych spostrzeżenaich, problemach i rozterkach. Ja również niedługo zostanę mamą - dokładniej ok. 28 grudnia. Zgodnie z USG urodzić mam synka (ciągle zastanawiam się jak będzie miał na imię :wink: ). Na drodze do pełni szczęścia stoi jeszcze tylko jedna przeszkoda do pokonania, jest nią oczywiście poród. W głowie mam pełno wątpliwości i pytań, często też ogarnia mnie strach... ale staram się myśleć pozytywnie. Ciągle też zastanawiam się, który wybrać szpital, bo przecież od osób, które asystują przy porodzie tak wiele zależy. Mam do Was jedno pytanie - czy znacie jakąś dobrą położną, która za odpowiednią opłatą zgodziła by się uczestniczyć w porodzie ??? Czy któraś z Was zastanawiała się nad taką możliwością ??? Będę wdzięczna za wszelkie informacje, sama również postaram się dzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami. :lol:

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

03/06/07 18:29:40

Dzięki za informacje, tak myślałam, że w Łodzi to nic się nie znajdzie. Czy już wiecie gdzie przyjdą na świat Wasze dzidzie ? Ja myślałam o CZMP, ale nie jestem przekonana.

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

03/06/07 11:32:12

Chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 11 tygodniu ciąży, termin porodu 28-12-2007 (już nie mogę się doczekać :D ). Na początek mam jedno pytanie - Czy ktoś wie czy w Łodzi jest basen, na którym prowadzone są zajęcia dla kobiet w ciąży ??? Pozdrawiam, życzę samych pogodnych dni bez mdłości :)

GRUDNIÓWKI 2007 :D

30/04/07 09:00:59

Monisien dziękuję za pomoc, suwaczek pokręcił mi w głowie :D :D :D Do Gina idę w piątek, już nie mogę się doczekać. :lol: