OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

27/07/10 19:26:39

Dzięki za rady dziewczyny:) Maciuś już 2 miesiące sam robi na nocnik,tylko kupiłam mu takie krzesełko z wkładaną miską,bo na zwykły nocnik za nic w świecie nie chciał siadać. Jakoś tak z dnia na dzień,sam idzie do toalety robi co trzeba,a potem woła,zdarza mu się jeszcze zrobić w majtki,jak czymś jest zajęty. Na noc póki co zapobiegawczo jeszcze pielucha,ale budzi się rano z suchą, rozbiera się i leci do wc.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

24/07/10 12:28:02

Maciuś jest zdrowy,co prawda mało mówi,ale logopeda nie widzi powodu do niepokoju. Odpukać rzadko choruje.Jest grzeczny i pogodny. Mieszkamy u mojej babci,więc mam dużą pomoc,a na przyszły rok Maciuś do przedszkola się wybiera. Mąż mój nadal za granicą,okazjonalnie przyjeżdża i wtedy nie ma zbytnio czasu. Nadal nie mamy rozwodu,do czerwca pracowałam dorywczo w sklepiku na uczelni,więc niezbyt duże zarobki miałam i pomarzyć mogłam o wpłacie na rozwód,a mój mąż znów twierdzi,że też go nie stać,choć pracuje w Anglii i naprawdę dobrze zarabia. Pracy szukam łatwej :),jestem tylko po maturze,więc nie mogę mieć zbyt dużych wymagań-sklep,biuro,sprzątanie.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

23/07/10 11:05:34

Cześć dziewczyny! Sto lat nas tu nie było,ale postanowiłam pozaglądać. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ;) Mam troszkę więcej czasu,bo obecnie poszukuje pracy. Długo by opowiadać co u nas,Maciuś to już duży facet,zdrowy i pogodny. Cisza tu u Was okrutna.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

20/01/09 17:31:53

Witam! Dawno nie zaglądałam,bo uczę się do sesji,ale ciężko wszystko mi idzie.Boję się,ze nie zaliczę,a tedy do pracy-tylko gdzie?:( U nas tak ogólnie,to stara bieda.Maciuś ok,rozrabia dokazuje,też już coraz więcej rozumie.Ostatnio poprosiłam go,aby przyniósł z drugiego pokoju misia,to tam poleciał przyniósł,na prośbę,żeby misia pocałował-miś dostał buziaka i wielkie tulenie było. Ja zrobiłam wreszcie badania,jak na wegetariankę z 5 letnim stażem i półroczną vegankę,to wyniki mam super.Tylko wyszła niedoczynność tarczycy,teraz muszę zapisać sie do endokrynologa-pewnie terminy na wakacje. Juto Maciuś jedzie z tata na 2-3 dni do teściowej,troszkę odpocznę,choć już tęsknie. Prywatnie chodziłam do Romaszko,kasy ściągnęła od diabła...,a mało mi dziecka nie... Pinquin! Gratulacje!!! a poza tym gorąco pozdrawiam!

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

11/01/09 10:52:43

Witam! Pinquin! Maciuś też jest na tym etapie :)-wreszcie się doczekałam. Teraz tylko z wytęsknieniem czekam na pierwsze kroki. Nocka u nas spokojna,ale tak zazwyczaj jest.Śniadanko wciśnięte troszkę siłą,ale poszło-banan i serek ;) Miłego dnia! P.S.Jak to na niedziele przystało,biorę się za sprzątanie :oops: