* LIPCÓWECZKI 2013! *

09/08/13 10:37:54

Cześc dziewczyny. Julcio usnął mi ok 22.00 w łóżku po dwóch cycach i to co w ciągu dnia zebrałam czyli 50 ml. Spał mi do 1.15, potem pobudki o 3, 5, 7, 9 i śpi dalej. Za tydzień pójdę na zważenie i wtedy zadecyduję czy dalej walczyć czy butlę dam... Poradźcie mi jakie mleczko kupić??? Pluszaczku, marcia - Ja walczę naprawdę. Przystawiam małego co 1,5-2h, w międzyczasie jeszcze laktatorem próbuję odciągać tego co nie wyciągnie. Mama mi wczoraj powiedziała że mam za chude mleko i że mały nie wyciąga wszystkiego bo widzi że pierś nie opróżniona... ja tam nie potrafię tego zauwazyć, bo one mało kiedy sa twrde i ciepłe (raz na dwa trzy dni się zdarza). Wczoraj zjadłam twarożek, dziś anatol z mlekiem i zobaczymy co będzie, czy faktycznie nabiał źle na niego działa. Swoją drogą mnie zęby zaczynają boleć chyba przez ten brak nabiału. Dziwne też że w szpitalu namiętnie dwa razy dziennie zupę mleczna jadłam i nic się małemu nie działo... Ide się ogarnąć, zanim smok się obudzi i może uda nam się na spacerek wyjść póki nie pada i nie ma ukropu. misiaz - blizna po cc tez nie jest fajna, drętwa, swędzi i fałda na brzuchu brzydka sie robi. Noszę body wyszczuplające i pas, ale gg..o to daje chyba Elf - prawie kolejny kilogram mniej mnie :) bez diety cud:)

* LIPCÓWECZKI 2013! *

08/08/13 17:32:17

U nas śmierdziele lecą jak kupki nie ma. Teraz kupa poszła i bąki bezzapachowe idą. Dziewczyny jestem zrozpaczona... Wyć mi się chce jak widzę że nie mogę nakarmić do syta Julka... Nie chcę mm..... :-(

* LIPCÓWECZKI 2013! *

08/08/13 10:07:09

Rudii mój Julek kupkę robi. czasami co cztery dni. Ponoć do tygodnia to norma zwłaszcza jak jest na piersi. My kupiliśmy termometr termoflash taki jak w szpitalu mieli. Drogi ale dobry i na lata Pluszaczku ja też zastanawiam się. czy 5w1 czy 6w1. U was też takie burze?

* LIPCÓWECZKI 2013! *

07/08/13 19:06:15

misiaz nie zbadali słuchu bo maszyna im się zepsuła i kazali dzwonić i się umawiać albo do Koszalina jechać. Wczoraj dzwoniłam i mieliśmy iść dzisiaj ale że dziś pediatra to jutro idziemy. Musimy pesel jeszcze odebrać. Dziś zaliczyliśmy 3godziny spacerku i cały czas Julcio spał.

* LIPCÓWECZKI 2013! *

07/08/13 17:53:45

marcia dobrze że już w domku jesteś. My też walczymy z laktacją. Laktator zakupiłam herbatki piję i mały coraz częściej na cycu a tu i tak mizernie. Urodził się 3600 na wyjście3460 a dziś 3800 więc za dużo nie przybiera. Jak tu podkręcić produkcję? Rudi obyście jak najszybciej zdrowego Matiego do domku zabrali Misiaz współczuję zgubionego portfela. Może ktoś podeśle chociaż dokumenty... U nas noc z tych gorszych. Pobudki co 1-1,5h. Dobrze że z zasypianiem nie było u Julka problemów. My dziś zaliczyliśmy wizytę u pediatry. Mamy kropelki na ropiejące oczko i probiotyki podawać mam.Brakiem kupki narazie się nie przejmować.Za dwa tyg. na ważenie. Jak dalej będzie słabo przybierał to mm nas czeka dodatkowo. Ja już schizy mami nie wiem jak podkręcić mleczarnię. Jutro badanie słuchu a za tydzień bioderka.