mamy bliźniaczków !!

11/03/11 20:50:37

Witajcie u nas z nocnikiem cyrk bo służy on jedynie jako kapelusz :D Poza tym to samo bunt dwulatka wszystko na nie dziś mi dały tak popalić że .... obiecałam sobie że jutro lece po stopery do uszu :lol: Moje dziewczyny chodzą spać o 19 zawsze i mama wtedy odpoczywa ;)) A co do mycia zębów to u nas niestety wszystko na siłę inaczej nie idzie ale od paru dni już widze poprawe bo przynajmniej sie nie wyrywają tylko stoją w miare grzecznie .. Pocieszam się tylko tym że jeszcze rok i będzie lepiej ;)

***Marzec 2009*** (2)

03/03/11 22:17:31

Witajcie tak podczytuje i się właśnie zastanawiam u mnie teraz Nikola jak ją wkładam do wanny drze się choćbym ją do wrzątku wkładał a Wiki dalej siedzi ile się da i wyciągam z wrzaskiem lub przekupstwem .... ciekawe czym to może być spowodowane ..??

dzieciaczki z października 2006

03/03/11 22:13:20

Amelka jest różnie w przedszkolu ale przeważnie od 8do 14.30-15 chyba że ma gimnastykę korekcyjną to do 15.30 godziny raczej tu nie wchodzą w gre mnie się wydaje że jej się znudziło no i druga sprawa wiadomo jak to z dziećmi dzieci są ciężkie,nie wiedzą co mówią może ktoś ją uraził czymś pytałam ale mówi że nie ... A co do pójścia teraz dzieci przymusowo rok wcześniej do przedszkola to dla mnie to paranoja jakaś powinniśmy mieć prawo wyboru ....

dzieciaczki z października 2006

03/03/11 09:39:25

Moja też dziś już poszła do przedszkola ale coś dziwnego ostatnio się z nią dzieje bo jak zawsze uwielbiała chodzić tak teraz wieczorem już zaznacza że nie chce iść do przedszkola jutro .....pytam dlaczego to mówi że ona tęskni za nami i woli być z nami .... w sumie dziewczynki z nią grzeczniejsze bo i zabawić ma je kto a wiadomo że siostra ma lepsze pomysły niż mamusia :lol:

mamy bliźniaczków !!

02/03/11 08:15:55

Dzień dobry więc kolejna ślązaczka się pisze na spotkanko jakby coś ;)) Moje panny dziś wstały lewymi nogami mój ostatnio w pracy całe dnie a ja to po prostu wysiądę jeszcze trochę, jedyne pocieszenie to że mój przychodzi a ja wychodze bo inaczej cienko to widze :roll: wiecie c tak się zastanawiam bosprzedałam peg perego i chciałam kupić laske ale nie za drogą bo raczej nam za długo nie posłuży i tak myślałam o duo comfort miała może któraś z Was??