STARAJĄCE SIĘ I JE WSPIERAJĄCE

08/06/09 13:01:21

Witam dziewuszki!! Zyję, żyję, ale wciąż wklesła jestem. Muszę wam powiedzieć, że już dawno się poddałam i unikam przytulanka jak ognia. Przykro mi, chyba taka wola Boga. Pozdrawiam

Wegetarianizm a niepłodność

08/06/09 12:52:50

Dzięki za odp ankaka. A jak długo się już starasz? Ja od wielu lat (chyba 7lat) wcinam głównie drob, zdarzało mi się zjeść inne rodzaje mięsa, ale to była rzadkość. Bywało nawet, że nieświadomie nie jadałam mięska od tygodnia. Po prostu zauważyłam, że mięsko coraz mniej mi smakuje i odechciewa mi się w ogóle tego połykać. także ta niechęc do jedzenia miecha mam już na bank. Tylko chodzi mi bardziej o wpływ wegetarianizmu na niepłodność. Czy niejedzenie miesa nie spowoduję pogłębienie tej niepłodności, z powodu braku jakiś właściwości odżywczych czy jak tam? Odezwijcie się starajace się oraz exstarające się wegetarianki :)

Wegetarianizm a niepłodność

07/06/09 22:15:13

Witam :) Od ponad trzech lat mamy trudności z naturalnym poczęciem i właśnie od niedawna postanowiłam przejść na dietę wegetariańską. Gdy powiedziałam o tym najbliższym, niestety spotkałam z ich strony dezaprobatą, z kolei oni twierdzą, że skoro się staramy od dziecko to moja dieta powinna być urozmaicona, a przede wszystkim potrzebne jest białko zwierzęce. A przecież białko zwierzęce można zastąpić nabiałem i jajkiem. Uważam, że skoro tyle lat sie staramy i tyle lat wcinałam mięsko to tym bardziej dieta wegetariańska raczej nie powinna mieć żadnego wpływu na płodność. I czytałam opinie na innych ch wpływu wegetarianizmu na płodność. Niestety są podzielone i w tej chwili mam mętlik w głowie ;] Bardzo proszę o opinie, sugestie..

STARAJĄCE SIĘ I JE WSPIERAJĄCE

08/04/09 20:30:25

Witam dziewuszki! Żyję, żyję :) Rzadko tu zaglądam, bo cieszę się życiem i śliczną wiosną :) I przestałam już starać się "na siłę". Pozdrawiam i przy okazji życzę wam zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych!! :)

STARAJĄCE SIĘ I JE WSPIERAJĄCE

07/03/09 20:53:32

pirzonkU!! Gratuluję ci szczęścia!!! :)))