Oswiecim

24/04/14 21:26:50

hej, czytam na bierząco ale jakoś ostatnio nie miałam ochoty na pisanie.. u nas jakoś leci choć dzieci przeziębione. Mały od miesiąca kaszlał a od wczoraj ma mega katar. Byłam z nim u dr i zrobione ma podstawowe badania i skierowanie na rtg płuc. a wiadomo jak dziecko z katarem to i noce nie przespane i cały czas marudny. No i mało waży bo 8kg. Chudzina mała. Mleka nie wypije na raz więcej jak 100ml, zupy kilka łyżeczek. I to trzeba kombinować aby zjadł. Oby tylko wyniki miał dobre.. My na ciemieniuchę stosowaliśmy olejuszkę i pomogło po 2 razie. Anetan współczuje choróbska.. ale mieliście święta :roll:

Oswiecim

10/03/14 19:31:13

Anetan gratuluję!!! Witamy Olę po drugiej stronie brzuszka :brv: :brv: :brv: :brv: :brv: asienka87 witaj, o szkole pisałyśmy już na tym forum to sobie zobacz. U nas w szpitalu jest i większość sobie chwali. Sama chodziłam przy pierwszym dziecku, ale czy mi się przydało, trudno powiedzieć. Wtedy na wykłady chodziło się z tatą dziecka a na ćwiczenia same mamusie. Na pewno oswaja to z tematyką porodu i z samym szpitalem (jest zwiedzanie) a gdzie zamierzasz rodzić? Wiesz już kto mieszka w brzuszku?

Oswiecim

26/02/14 10:36:48

Hej, mania mój maluch waży podobnie bo 7.700 i mierzy 68. a więc jest chudszy. Też mi się wydaje mały ale widocznie taki jego urok. Na brak apetytu nie narzekam. Mój mąż miał kupiony fartuszek i tylko miał swoje klapki na przebranie. A właśnie patrzyłam na faktach oświęcimskich, że w szpitalu jest niezły wysyp maluszków :lol: To nam przybędzie spacerujących wózeczków na wiosnę 8)

Oswiecim

10/02/14 19:49:35

mania moje dziecko też jeszcze nie siedzi samo a do raczkowania mu daleko. Wprawdzie podnosi pupę ale myślę, że tak za miesiąc coś ruszy. :lol: Na wszystko przyjdzie czas. A w przeciwieństwie do twojego to by tylko mleczko pił.. I też pamiętam jak starszy miał okres zgrzytania zębami.. samo przeszło.

Oswiecim

04/02/14 19:40:13

7 miesięcy temu jeszcze nic się nie podpisywało. Szczepili każde i tyle. Coś się zmieniło?