Listopadówki 2011

11/01/12 17:09:04

Dorcia kupcie sobie pastę elmex, poleciła mi ją denstystka, są dla dzieci i dla dorosłych również, drogie bo 13-14 za tubkę ale warte pieniędzy, ja już od kilku lat nie byłam u dentysty a kiedyś co rusz jakaś dziurka mi wyskoczyła. Ja chodzę wiecznie porozbierana w domu, trochę cieplej się zrobi to baletki na nogi ubieram ludzie się pukają w głowę. Więc i dzieci nie za ciepło ubieram, choć Julka to z tych co lubią mieć ciepło. Ubieram ją lekko do tego wkładam do koca, jeszcze tej zimy nie założyłam jej grubej czapy:)

Listopadówki 2011

10/01/12 17:34:56

Witam, Moja maleńka po dzisiejszej wizycie waży 4700g:) a fałdeczki się robią coraz większe, ale jest dobrze bo Tymek w 6tyg ważył 5050g a urodził się lżejszy o 200g. Ja mam 168cm, i znakomicie czułam się w wadze 68-70kg, a do tego jeszcze trochę brakuje, czuje się gruba i mam wrażenie że nigdy nie schudnę, codziennie obiecuje wziąć się za robienie brzuszków:( Dostałam okres i umieram z bólu, pożeram no-spy,które nie pomagają, przypomina mi się poród:) Dla mnie rajstopki to super wynalazek są ciepłe i wygodne i mają bajeczne wzory:) chociaż również uwielbiam śpiochy z h&m ze ściągaczami na piętach, nóżka nie wychodzi. Madziu mogę również prosić o książkę?

Listopadówki 2011

09/01/12 10:09:29

Witam serdecznie, Czytam was na bieżąco, ale mała jest bardzo wymagająca w dzień, dużo wrzeszczy i domaga się uwagi, choć wydaje mi się, że po prostu potrzebuje ciszy a przy Tymku tego nie dostanie:) W galerii dodaje dzieciaczki i tort urodzinowy Tymusia, który sama upiekłam:) Trochę o małej. Julcie kąpiemy między 18-19, i zasypia zazwyczaj o 20, pobudka jedna 2 lub 3 i zazwyczaj o 5-6 już wstaje. Już nie karmię piersią, nie potrafię się z tym pogodzić do dnia dzisiejszego, nienawidzę butelek, tego, że muszę się martwić o mleko i wodę o to, że muszę za to płacić. Uwielbiałam karmić, sprawiało mi to ogromną przyjemność. Teraz mała wrzeszczy co dwie godziny, a ja nie wiem czy chce jeść czy co, trzymam ją zazwyczaj do 2,5-3h, jutro szczepienie więc zapytam co zrobić, bo boje się, że ją przekarmię. Jest coraz pulchniejsza, wczoraj ją mierzyłam to urosła 3-4cm, jutro się wszystko okaże. Wiecie, ciąża to taki odległy czas, żal że to już minęło cudowny okres:)

Listopadówki 2011

15/12/11 09:02:26

Dziękuje dziewczyny za wsparcie. Jeszcze nie wybrałam się do lekarza po leki ciągle to odwlekam. Jak powsinoga kiedyś napisała, że karmienie piersią uzależnia, święta prawda! Chyba nie jestem do końca świadoma jakie mogą być skutki niebrania leków. Nie wyobrażam sobie znowu wchodzenia w butle, wyparzanie ich, gotowanie wody, itd. jak tu pokarm mam na wyciągnięciu, bo karmienie jest cudowne! Co do chust to kupiłam taką jak dorcia, jak na razie jest super, zobaczymy jak mała zrobi się cięższa, czy również będzie się sprawdzać. daria1986r zastanawiam mnie jak to wygląda, jak widzisz, że malutkiej coś nie pasuje? moje dziecko dużo bączków puszcza, kupa jest co kilka dni, ale nie widzę aby ją brzuszek bolał, współczuje tak rygorystycznej diety.

Listopadówki 2011

14/12/11 08:11:21

Dziewczyny siedzę i ryczę od wczoraj, powinnam odstawić małą od piersi i zacząć brać leki na serce i tachykardię. Tyle walczyłam ze sobą aby się przełamać i karmić tyle bólu mnie to kosztowało, nie mogę się przełamać aby podać jej butelkę. Lekarz rodzinny jest przerażony moim stanem i tym, że wstrzymuję się z leczeniem, mama płacze mi do słuchawki, mówi, że jestem lekkomyślna. Przecież jestem młoda co mogłoby mi się stać. A moje dziecko i to aby dostała moje mleczko jest przecież najważniejsze :(