Szukam dobrego Alergologa lub dermatologa w ok.Wawy PILNE

20/01/09 16:06:43

Syn ma alergie pokarmową i chodzimy do Pani dr Danuty Rosińskiej- Borkowskiej którą polecam. Jest dermatologiem pediatrą. Po dokładne namiary zapraszam na prv.

STARYNKIEWICZA WARSZAWA

20/01/09 15:58:23

Ja swojego syna rodziłam właśnie na Starynkiewicza i myślę, ze drugie dziecko również będę tam rodziła. Moją ciąże prowadził prof Wielgoś ze Starynkiewicza, miałam również opłaconą położną Pani Nastula - bardzo polecam. Natomiast przy porodzie był dr Marianowski. Jako, ze znieczulenia nie brałam, to w to miejsce "pozwoliłam" sobie na położną. Uważam, ze 90% sukcesu to wlasnie dobra położna. Jedyny minus to wygląd i wielkość sal poporodowych. Ogólnie opinia pozytywna. Acha i chodziliśmy tam również na szkole rodzenia dzieki czemu mogliśmy zapoznać sie wcześniej ze szpitalem.

WRZESIEN 2007

23/08/07 18:24:22

Cześć, Dawno mnie nie było a tyle widzę sie dzieje.... Przede wszystkim pragnę pogratulować wszystkim które mają juz swoje maleństwa przy sobie! Uprzejmie "donosze" że kolejna Wrześniówka jest już rozpakowana a jest nią Hesia! Bartuś waży 3060 i ma 54 cm. Niestety wiecej szczegółów nie znam. Ps. Uanka ja pomimo że mieszkam w Warszawie to pochodzę z Ostrowi Maz. Miło ujrzeć ostrowiankę na forum:-)

WRZESIEN 2007

25/04/07 16:40:07

A ja sie za bardzo jakos nie przejmuję porodem. Mam nadzieję, ze przejdę to tak samo jak moja mama. Wiecie co moja mama odstawiła na porodówce jak brata rodziła? zmęczona była, to podczas akcji porodowej jej sie przysneło, aż lekarze przyszli i sie z niej smieli, ze podczas porodu kobieta śpi w najlepsze:-) strasznie mnie ta historia bawi, a z drugiej strony mam nadzieję, ze u mnie będzie podobnie, bo i ciaże przechodzę tak jak i ona:-)

WRZESIEN 2007

25/04/07 15:39:23

jeszcze sie nie zastanwiałam nad znieczuleniem, póki co poród to dla mnie jeszcze odległa sprawa. Ale myśle, ze jak będzie mnie bardzo bolało, to nie ma co sie męczyc i ze znieczulenia mozna skorzystać.