******* MAJÓWKI 2012**********

02/08/12 13:33:34

ag@ u nas tez niesamowity upał dlatego siedze w domu z dziewczynami. Asiek u nas ok. Mała rośnie,jest bardzo pogodna,taki śmieszek mały. Niestety mamy problem ze spaniem w dzień. Do ok 13 to jeszcze jako tako śpi a potem to już są drzemi po 15 min .Tych drezmek ma ok 3,4 ale za to wieczorem po kąpaniu ok 21 śpi prawie cała noc. Budzi sie na jedzenie ok3-4 potem ok 7 po 7. wiec na noce nie narzekam. Uwielbia towarzystwo ale sama tez potrafi poleżeć nawet godzinke. We wtorek mieliśmy bioderka i wszystko ok. Miałam problem z laktacją właściwie to z jedna piersią bo mam w niej mało pokarmu w drugiej mam full. Robiłam tak jak Lulka ,odciągałam laktatorem zeby ziwększyc w niej laktacje to owszem troche pomogło bo przybyło ale nie jest to jeszcze imponujący rezultat. więc walcze nadal. IIisa to nasze majowe forum nieraz podziałlo na mnie lepiej niż cokolwiek innego. Bo kto zrozumie matkę jak nie inna matka. Dlatego cieszę sie bardzo że jesteście :D

******* MAJÓWKI 2012**********

02/08/12 11:16:39

Hej! Ale mnie zmartwiło Wasze zniknięcie!! Choć pewnie już nikt mnie tu nie pamiętam to ja byłam z Wami regularnie. Tak jak napisała wcześniej natart choć nieświadomie to bardzo mi pomogłyście w niektórych sprawach :D Dzięki Jeśli uda mi się znowu jakoś do Was wgryźć to będę nie tylko biernie podczytywać ale postaram sie pisać. Asiek my też jesteśmy załatwieni na 30 lat. Dlatego raz na jakiś czas gram w totka. Pozdrawiam

******* MAJÓWKI 2012**********

29/05/12 14:02:54

Blackcherry sposobów wywołania jest kilka ja znam: oxytocyne,balonik, masaż szyjki, żele, przebicie wód to chyba wsio co mi wiadomo. Ja poprzednio miałam oxy ale nie pomogło. Oxy wywołuje skurcze ,miałam skurcze jak cholera ale rozwarcia zero więc nie pomogło a reszta nie wiem jak działa,ale dziewczyny bedą wiedziały. Ja rodziłam 4 dni po terminie, skórcze się zaczeły czekałam na regularne i jak zrobiły sie co 5 min to odczekałam kilka takich i pojechałam na IP.a od 2 dni miałam nieregularne takie co 30,40 min ,a na drugi dzień wieczorem już co 5 więc troche to trwało.na IP Przyjeli odrazu ale znowu było to samo skurcze są a brak rozwarcia wiec zrobili cc. Nic się nie bój. Wiem że napewno będziesz wiedziała czy to już "to".

******* MAJÓWKI 2012**********

29/05/12 11:15:42

Dzięki dziewczyny !!! Kurcze właśnie na wypisie nie ma nic napisane.A pamietam że z pierwszą córą byłam dopiero po 6 tyg i odrazu miała te szczepienia. Ale właśnie dzwoniła do mnie położna że przeciez mamy jeszcze jedną wizyte do odrobienia bo chyba zapomniała zdjąć mi szwy hehe a ja na to a i owszem ale szwy zdjęłam sama. Zapytam ją odrazu co kiedy i jak. A szwy przez przypadek odkryłam że moge wyjąc raz mi sie pociągnęło ze spodniami i jakos tak pociągnęłam dalej i poszło. Co do kolek i kropelek to bardzo dużo mam i moich koleżanek chwali sobie bardzo te Sab simplex.Sama w razie co zamówiłam sobie już jedne.

******* MAJÓWKI 2012**********

29/05/12 10:02:40

Witam! GRATULACJE Nutelka, Incredible,Karcia :brv: Incredible-wreszcie się doczekałaś! I jaki duży facet ! bez nacięcia:shock: Karcia łał 4,5 pięknie!!! Blackcherry życzę aby po tym "grzebaniu " coś się rozkręciło!!!! Mam nadzieje że już niedługo i Ty będziesz tulić maluszka. Czytam Was regularnie i widze że mamy wszystkie podobne problemy i radości z maluchami. U mnie odpukać póki co kolek nie ma. Ale to dopiero 2 tyg. mam nadzieje że nic sie nie zmieni. Ostatnio coś z moją laktacją jest słabo. Muszę robić ok 4-5 godzin przerwy zeby cos tam się napełniło. Chociaż młoda ładnie śpi,kupki robi nie płacze więc chyba się najada. U nas z kapaniem też bywa różnie,zazwyczaj wanna "parzy". Kikutek pępuszka jeszcze nie odpadł. No ale to pewnie kwestia 2 -3 dni. Mam jeszcze pytanie: Pierwsza wizyta w przychodni z maluchem jest po 6 tyg?? :oops: No dobra nie zanudzam! Miłego dnia !!