Mamusie z Łodzi :) (2)

24/04/11 19:54:08

Witajcie Ja tylko żeby złożyć życzenia. Walczę drugi tydzień z anginą i nie mam siły na jakieś długie posty :( Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku, kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej życzą Kasia, Krzysiek, Klaudia i Kubuś.

Mamusie z Łodzi :) (2)

05/03/11 11:17:22

Hejka Ząb mi daje popalić od wczoraj , na razie jakoś wytrzymuję (po przeciwbólowym) A propo zębów to byłam z Klaudią ostatnio u pediatry na zaległej szczepionce i zaleciła wizytę u ortodonty. Chyba ją wołami tam zaciągnę :? Taki ma uraz po wizycie na Roosvelta ,że nic nie pomaga,żeby ją przekonać :( Ze szczepionką też były jaja. :roll: Wszystkiego się boi.Kiedyś do laryngologa poszłyśmy na próżno, bo nie pozwoliła sobie uszu przeczyścić i wyszłyśmy z gabinetu. :roll: Stella pewnie pokoik super wygląda , pochwal się zdjęciami :) Asiula wiem, ale dla mnie i tak dużo :wink:

Mamusie z Łodzi :) (2)

04/03/11 23:26:46

Z tą służbą zdrowia to może i tak ,że zależy na kogo się natrafi. Pulmonolog państwowo ,a bardzo fajna kobitka. Kiedyś uważałam,że wszystko jedno czy państwowo czy prywatnie. Teraz może mam takie odczucia,że prywatnie lepiej, bo ostatnio chodziłam sporo prywatnie ze sobą (mam takie dodatkowe ubezp. z zakładu). Powiem wam,że jeszcze 9 lat temu jak Klaudia była maleńka to tak nie odczuwałam kłopotów ze służbą zdrowia ,ale po urodzeniu Kuby już tak. Tragicznie jest. Jakaś zakręcona jestem , teraz znowu zapomniałam napisać raczuli ,że dużo zdrówka życzę. :oops: Kuba 17 ma mieć testy alergiczne, a coś zaczyna pokasływać (odstawiliśmy inhalacje przed testami) i modlę się,żeby się tylko nie rozłożył. Rafaello :je: Ja wczoraj zrobiłam zebrę i oponki. Dziwna sprawa, bo oponki najbardziej psu smakowały :lol:

Mamusie z Łodzi :) (2)

04/03/11 20:46:39

Ja zapomniałam pogratulować Oli :oops: więc już się poprawiam i gratuluję :) i oczywiście trzymam kciuki za dalsze wyniki :) Moja siostra jest w ciąży :D Próbujemy przyzwyczaić się do sytuacji :wink:

Mamusie z Łodzi :) (2)

04/03/11 20:24:52

Hejka Nie wiem co pisać o nas , bo za dużo się dzieje ,a niby po staremu. Niestety fotek Aliszy ani Margaret już nie widać. Widziałam za to fotkę Memi z nową fryzurką, ładnie,ale ja jak wiesz wolę Cię w tym cudnym blond. :) Przczółka już w zeszłym roku latem musiałam znaleźć 2 przedszkola jako zastępcze na wakacje więc to nie nowość :wink: Agawa gratuluję:-)fajnie puste mieszkanie wygląda:-) No i nie wiem co chciałam , bo mi przeszkodzili... Aa za przedszkole 500zl to mało?..zszokowałyście mnie..ja ledwo 270zł opłacam ,a Kuba nie chodzi na żadne dodatkowe zajęcia,choć powinien chodzić przynajmniej na gimnastykę korekc. bo mnie po prostu nie stać :roll: a już nie mówiąc o tym ,że chciałby na piłkę nożną :( Byliśmy dzisiaj z Kubą u laryngologa (pulmonolog twierdziła,że ma bardzo powiększone migdałki) a ta twierdzi,że nie tak bardzo :roll: no i komu tu wierzyć..a dalej wam nie będę pisać jak było , bo mnie trzęsie jak sobie przypomnę tę wizytę :? powiem tylko,że pani doktor mi ciśnienie podniosła...i stwierdziła,żebym sobie placówkę zmieniła :evil: no to zmienię, skoro jej na pacjentach nie zależy..w końcu nie ona jedyna..pohamowałam się ,żeby jej nie powiedzieć co o niej myślę..nie ma to jednak jak się idzie prywatnie, od razu człowieka inaczej traktują ,a jak na NFZ to właśnie tak to wygląda jak wygląda:evil: