Może kiedyś się spotkamy...

21/09/13 20:16:33

Lauruni z okazji roczku życzymy z Igorkiem pokonania choroby, dużo radości każdego dnia i kariery w modelingu [url=http://www.cosgan.de/smilie.php:3etinxtj] [/url:3etinxtj] [url=http://emotikona.pl/emotikony/:3etinxtj] [/url:3etinxtj]

Może kiedyś się spotkamy...

19/09/13 22:32:44

Już się ogarnęłam i powysyłałam do Was wiadomości, dzięki za odzew :) Wcześniej nie mogłam bo ganiałam za Igorkiem i do spania go szykowałam ale teraz śpi :zzz: choć z nim to nic nie wiadomo, wczoraj za nim ja się położyłam 4 razy mnie "wołał" do siebie :roll: albo katar, albo zęby :?: Z tym katarem to jakaś plaga U nas w bloku już zaczęli grzać, a u Was?

Może kiedyś się spotkamy...

19/09/13 18:09:47

[quote="Lili22":3tptbqd6]Bosaa masz emaila ? jeśli tak to wpisujesz facebook , klikasz na REJESTRACJA , wprowadzasz wymyślone imię i nazwisko, następnie wpisujesz swój email , haslo , date urodzenia i rejestrujesz .wtedy przychodzi ci na emaila wiadomość od facebooka na która musisz kliknąć i wpisujesz swój adres email na facebooku i haslo :) I JUZ :)
Lili dzięki za podpowiedź :) Mam już konto ale nie wiem jak Was szukać, co mam zrobić? Magnolia jak zawsze cenne rady, dziękuję :) Rozejżę się za klasycznym spiworkiem. Weera szkoda Was i Patrysia bardzo :( Zdrówka!

Może kiedyś się spotkamy...

19/09/13 08:49:29

Hej Filusiowa jak wyniki Filipka? Myślę, że dobre ale czekam na Twoje potwierdzenie. Dobrze, że trafiliście na taką wprawioną pielęgniarkę :) Karamel u nas tak samo, jeszcze brak butów bo nie chodzi Igor ale te skarpety to na wyjścia zakładam plus cieńsze skarpetki żeby nie zmarzł. Oj zaczną się wydatki bo my na zimę nic nie mamy ani kurteczki ani bucików. Tu apel do Magnolii żebyś mi zdradziła jaki śpiwór masz dla Poli do wózka, ten oryginalny? Fajne buciki dziewczynkom kupujecie :) a co chłopcom :?: :wo:

Może kiedyś się spotkamy...

18/09/13 00:51:35

Filusiowa tylko się nie śmiej ze mnie bo ja się długo zastanawiałam czy wszystko mogę zmyślić i np. adres mailowy ma być autentyczny czy fikcyjny i pozostałe rzeczy jak wiek, miejscowość? Co to są pliki cookie? :g^^: Ooo...super, że Karolkowa mama zmieniła zdanie :okk: