***Marzec 2009*** (3)

25/04/13 20:08:25

Rany!!!! Wróciłam do mojej wypowiedzi i :shock: wstyd mi jak diabli :oops: Sorry za byka :oops: A co do tematu ... śliwka jak oberwuję Oliviera na placu zabaw, to on pomimo, że nie mówi jeszcze po francusku chętnie bawi się z dziećmi. Jak będzie w przedszkolu... hmmmmm sama nie wiem. Będziemy się starać jak najwięcej podstaw go nauczyć. Stresik mały mam :wink: Daria powoli załapiesz język. Najgorzej się przełamać. Wiem po sobie, że jak miałam jakieś zdanie powiedzieć to byłam mokra od myślenia czy gramatycznie wszystko będzie dobrze. Powiem Ci, że tym się nie przejmuj. Rozmawiaj jak najwięcej ... reszta sama przyjdzie. A jak Wam się żyje??? Lepiej niż w Polsce co? bryta Karolka już przedszkolak?? zadowolona jest??? :D tygrysku jak dzieciaczki??? Wstawiłaś jakieś zdjęcia??? Musze zerknąć do podziemia :wink:

***Marzec 2009*** (3)

22/04/13 21:55:27

Hej mamusie :) Nicktoo serdecznie gratuluje !!! nacia jak piszesz o myciu okien to ciągle mam przed oczyma, te Twoje wielkie okna. Jak sobie z nimi radzisz??? Nikusia ma nowe okularki?? Fajnie , że bez problemu je zaakceptowała. becia Jaś juz do przedszkola idzie???? Rany ....aż nie mogę uwieżyć, że czas tak szybko leci. tygrysku budowa zaczęta :D Fajnie. Nie ma to jak własny kąt :D Olivier dopiero teraz idzie od wrzesnia do przedszkola. Jakoś zwlekałam z decyzją żeby go zapisac, a pózniej juz nie było miejsca. Ciesze się, trochę odetchnę :wink: Oli to żywe srebro. Nie zdziwię się jak raz w tygodniu będziemy wzywani do pani dyrektor :lol: sliwka jak Martusia z językiem sobie radzi??? Olivier tylko kilka słówek mówi po francusku, trochę boję się o pierwsze dni w przedszkolu jak dzieciaki zaczną do niego mówić, a on nie będzie rozumiał. Z nami nie chce rozmawiać po francusku. Jeszcze Viki przez zabaw coś tam stara się go nauczyć. Jakoś musimy te początki przetrwać. Pózniej będzie z górki. Powiem wam, że kompetnie wyszłam z rytmu :lol: Za dużo nadrabiania, mam nadziej ,że mi wybaczycie :cmo:

***Marzec 2009*** (3)

09/04/13 22:08:54

Cześć laseczki :mrgreen: Pamiętacie nas jeszcze? :oops: Dawno nas nie było, ale to z braku czasu. Olivier rośnie , my się starzejemy. Co tu dużo pisać :mrgreen: Muszę na nowo forum ogarnąć. Fajne zmiany :D

***Marzec 2009*** (2)

23/09/12 22:22:12

Hej :D Wpadam z GRATULACJAMI dla tygryska ( za chwile wejdę do podziemia, żeby małego przystojniaka zobaczyc ) i dla Nicktoo (spokojnej ciąż oby szybko rzyganie przeszło) :wink: :D I jak maluszki w przedszkolu???

A moze sa jakies mamy z Francji???

23/09/12 22:01:56

Hej laseczki :D Melduje sie po długiej przerwie. My całe lato w Polsce bylismy. A jak wiecie same, tam brak czasu na forum :wink: Przed wyjazdem do Francji mielismy wypadek ( facet nam wyjechał) szkoda gadac ... całe szczescie, że nic nikomu się nie stało, chyba ktoś tam w "górze" nad nami czuwa. Aniu i jak sie siostra czuje? Ja od poczatku brałam duphaston ( 3x dziennie po jednej tabletce) inne dziewczyny brały luteine. Oba te leki mają to samo działanie.