Czy sa na forum przyszle mamusie z Jaworzna i okolic?

21/04/11 15:53:48

atagawitaj, ja właśnie zapisałam Julkę do żłobka, widziałam tylko jedną panią i rzeczywiście była miła ale mała wpadła w płacz i jakoś nie umiała jej uspokoić tylko patrzyła co ja zrobię i miałam wrażenie że troszkę się zaniepokoiła że jula jest mało otwarta na nową przestrzeń i nową panią :shock: ale myślę że będzie ok. Niestety nie mam kiedy skorzystać z darmowych godzinek adaptacyjnych bo wszyscy pracujemy a dziadek który będzie z nią w przyszłym tygodniu nie będzie w stanie jej zawieść bo kiepsko jeździ autem i wole nie ryzykować. A gdzie pracujesz że widzisz z okna żłobek :)?

Czy sa na forum przyszle mamusie z Jaworzna i okolic?

18/04/11 15:12:26

ataga proszę pilnie o wrażenia ze żłobka! :) W środę idę zapisać moją małą i jestem bardzo ciekawa innych opinii. Kolejka w żłobku państwowym się ruszyła :lol: Julia skoczyła jedno oczko w górę czyli jest 26 8)

Czy sa na forum przyszle mamusie z Jaworzna i okolic?

10/04/11 13:30:09

ataga Daj znać jak już Antosia pochodzi do żłobka, jak tam jest i czy Panie się dobrze sprawują. Jak mojej małej za niedługo nie przyjmą do żłobka to też zapisze ja do "pierwsze kroczki". Czy ktoś wie co teraz kupuje się na komunie? :( w maju idę do mojej chrześnicy i nadal nic ciekawego nie wymyśliłam. Pozdrawiam

Czy sa na forum przyszle mamusie z Jaworzna i okolic?

28/03/11 21:46:52

madla piękne zdjęcia :)to ty jesteś autorem zdjęć na stronie baduda? zaneta86 chyba jakiś wirus panuje bo u mnie w rodzinie też kilka dzieciaczków ma zapalenie oskrzeli-zdrowiejcie. Serdecznie zapraszam do nowo otwartego ktu przedszkolnego na Borach bo już chyba wspominałam oto link:http://www.zaczarowanydomek.pl/ A w ten piętek dzień otwarty dla zainteresowanych rodziców :) A tu znowu ciiiisza.... :?

Czy sa na forum przyszle mamusie z Jaworzna i okolic?

25/03/11 19:58:23

baduda :)ja jestem rocznik 84 i chodziłam do LO3. Do żłobka jesteśmy 27 w kolejce dlatego prawdopodobnie zapisze ją do prywatnego żłobka "pierwsze kroczki" bo już dzwoniłam i są miejsca w dodatku jest bardzo kameralnie bo tylko 8 dzieciaczków w grupie. Dotychczas Julką zajmowała się babcia ale prawdopodobnie za niedługo idzie do pracy więc będę musiała Julkę gdzieś ulokować. hmmm dziwnie się rozmawia z jedną osobą gdy kolejne 30 podczytuje i się nie odzywa :roll: