Problemy z PROLAKTYNĄ

13/06/12 08:49:50

Ja po wizycie, melduję że Bromergon na obniżenie mam brac :? Jakbym się po nim źle czuła przyjść po receptę na jakiś inny lek. Pod koniec lipca skontrolować PRL ponownie, a dodatkowo zrobić testosteron, tsh i dhea-s. Mam nadzieję, że PRL ładnie spadnie przez ten czas :?

Problemy z PROLAKTYNĄ

12/06/12 12:19:44

Moja prolaktyna robiona w 3 dc wyszła jakoś dziwnie :? Zrobiłam test z obciążeniem i: 0' - 27,5 - norma do 25 60' - 59 120' - 138 Idę dziś do endo, zobaczymy co powie :roll: martwi mnie to, że po tych 2 godzinach zamiast spadać PRL wzrosła :roll: TSH teraz nie zrobiłam razem z PRL, głupia :x ale zawsze miałam do 2. Staramy się od 2008 roku z przerwami :? Jesteśmy po stymulowanych cyklach i 2 IUI :? Zobaczymy, endo do której idę pracuje w poradni endokrynologii płodności więc może coś tam wymąci :?

Dziś zaczynam walkę z kilogramami!

30/05/12 10:36:16

Marzena, właściwie bez przerwy, tylko ostatnio w tej III fazie zaczęłam coraz więcej odstępstw robić :? ale już się naprostowałam ;) Właściwie jedyna planowana przerwa jaką zrobiłam była w Boże Narodzenie i potem żałowałam, bo trudno mi było wrócić do dietowego reżimu :? Czasem zdarzało sie podjeść coś niedozwolonego, ale efekty tej diety bardzo dopingują :) Pozdrawiam 8)

Dziś zaczynam walkę z kilogramami!

29/05/12 08:39:01

To i ja dołączę z moim brzuszkiem ;) Nie "pociążowy", ale jest się czego pozbyć :oops: Ja od listopada stosowałam dietę Dukana i schudłam 18 kg :) Z rozmiaru 48/50 do 44/czasem 42. Teraz jestem w III fazie diety. I zdecydowanie dla mnie najtrudniejsza jest ta faza, bo teraz to niby mogę więcej i ograniczanie się samemu nie jest wcale takie łatwe ;) Jednak udaje mi się trzymać w wadze po II fazie tak +/- 1 kg. W sumie rozmiar to nawet mi odpowiada już (nigdy nie byłam filigranowa), tylko ten brzuch :? chciałoby się założyć obcisła bluzeczkę ale gdzie z takim brzuchem :oops: :? ;) Zdarzyło mi się ciągnąć A6W przez 2 tygodnie, a potem raz, drugi odpuściłam i jakoś tak zaprzestałam wcale :? Marzena, tutaj masz link do A6W ;)http://www.a6w.pl/ Trudno się do tego zmobilizować, ale efekty faktycznie daje :) No i gratulacje, bo już dużo osiągnęłaś :) A jakim trybem idziesz :?: Ja stosowałam 1 na 1, bo bez warzyw to ja żyć nie mogę ;) Gosiaczek, ja też właśnie z myślą o wakacjach muszę jednak podkręcić dietę i włączyć A6W ;) Łobuz, 7 cm w 7 miesięcy to wcale nie jest źle :D Nie jedna by chciała taki wynik :D Główka do góry i do ćwiczeń marsz :!: Koniec marudzenia ;) Pozdrawiam :)

Smutno mi, bo...

28/05/12 13:11:10

Ja w tym roku 29 :? Tobie to pewnie Maciuś wypełnia czas i na myślenie i zastanawianie niewiele zostaje ;) A w pierwsza ciążę zaszłaś bez problemu :?: