Owulacja - objawy

26/02/09 10:45:51

Dziewczyny, jezeli czuje owulacje (takie lekkie ciagniecie w jajniku), to w jakim czasie najlepiej sie kochac zeby byla szansa na maluszka? Wtedy, kiedy sie to czuje, czy po kilku godzinach np.?

Cesarka NA ŻYCZENIE - za i przeciw DEBATA :D

01/11/08 16:00:12

Moja mama urodzila mnie sn. Porod szybki - 3 godzinki. Natomiast moj brat urodzil sie przez cesarke, Mama od zawsze powtarzala mi ze tylko cesarka, ze to co przezyla przy mnie i to co przy moim bracie bylo bez porownania. Wrecz od pewnego czasu zaczela zbierac pieniadze zebym napewno mogla zaplacic za cesarke. No i moje dwie przyjaciolki rodzily sn i tez bardzo złe wspomnienia. Nie wiem od czego to zalezy. Moze kwestia wrazliwosci na bol? Jedna z przyjaciółek juz po porodzie zapytala sie czy z malym jest ok i odwrocila sie pupą do niego. Do dziś ma do siebie o to wyrzuty i jest wielką orendowniczką cesarki. Dziewczyny rodzace sn podziwiam Was naprawde. :wink:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

11/12/07 20:52:51

Zgadzam się jeżeli porównujemy 25 i 30-to latke. To duza różnica wieku i bezpieczniej, ale co do energii przyszłej mamy nie sadzę. Ja mam teraz dużo więcej energii i chęci życia niż 5 lat temu. Czuje się spełniona zawodowo, zobaczyłam piękne miejca na świecie i wiem,że wiele jeszcze przede mną. Po studiach byłam niepewna przyszłości. Wiem, że może być różnie z ciążą, ale jestem dobrej myśli. :wink:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

11/12/07 19:53:45

Witajcie :D Mam skończoną 30 i niedługo zacznę starania o dzidzie. Odrazu kiedy podjeliśmy z mężem decyzje, poszłam do ginekologa i dostałam skierowanie na badania i miedzy innymi hormony. Okazało się, że mam wysokie TSH i w ciąże bez leczenia bym nie zaszła prawdopodobie. Od ponad miesiąca biorę leki, za dwa mam iść na kontrole i zobaczymy co dalej. Mój mąż też robi badanie płodności tak na wszelki wypadek. Stwierdziliśmy, że w tym wieku lepiej zrobić badanka, a nie po roku nieudanych prób dopiero. A tak swoją drogą ja mieszkam w Austrii i kiedy poszłam tu do ginki i zapytałam o mój wiek itp to ona zrobiła wielkie oczy, że ja się martwie swoim wiekiem. Mówiła, że miała pierwsze dziecko w wieku 35 lat i mnóstwo kobiet tak ma, bo czasy się zmieniają. Grunt to się przebadać i do dzieła. Tak więc dziewczynki do dzieła i powodzenia :roll:

Wysokie TSH

27/11/07 14:20:29

Biore teraz Euthyrox 50. Mam brac trzy miesiace - potem kontrola. Mam nadzieje ze wszystko sie unormuje. Ale ginka powiedziala, ze mozemy sie starac o dzidzie caly czas. Jezeli sie uda to jest ok. A co Wy o tym sadzicie?