DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

25/11/09 12:22:51

Dzień dobry! Pamiętacie mnie jeszcze? Admin zablokował mi już konto, musiałam go poprosić o odblokowanie :) Pozdrawiam wszystkie mamusie bardzo bardzo ciepło, wszystkim życzę dużo zdrówka! Postaram się częsciej zaglądać :) Buziaki!

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

11/07/09 10:42:49

Dzień dobry! Wszystkiego najlepszego dla Klarci i Igorka!! Sto lat!! Moje dzieciąteczko równo za tydzień skończy roczek :) Zajrzałam na chwilkę na nasz stary temat i szok: skończył się :oops: Dla mnie nagana z wpisaniem do akt, za częstotliwość zaglądania na wątek... Mam słuchajcie duże problemy w pracy...co by tu dużo opowiadać... Wracam do domu, korzystam z tych kilku godzin danych mi z synusiem zanim zasnie, robię kolację i jestem tak padnięta że nic się nie chce... A tęsknię za Wami strasznie. Pozdrawiam wszystkie forumowe ciocie bardzo serdecznie 8) W razie co, zawsze możecie pisac na GG :roll:

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

21/03/09 11:09:37

Dzień dobry lipcoweczki :)) Pamietacie mnie jeszcze?? Mam taaaka głowę, w pracy nie mam co marzyć o wejściu na forum, a w domu jak już niunio pójdzie spać, to jestem tak wykonczona, że szok.... Dziś wpadłam na chwileczkę. Jutro mamy chrzciny małego. Ciekawa jestem jak to zniesie. Wy juz wszystkie "ochrzczone"? Wskoczę jeszcze na nasza glaerie pooglądac fotki. Obiecuje solennie częściej się odzywac :)) Buziaki wielkie dla wszystkich dzieciaczków i mamuś :*

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

18/12/08 18:07:33

leo wszystko będzie dobrze! pamiętasz jak mój krystianek był chory i nie majac jeszcze 4 miesięcy skończonych dostał antybiotyk? Lekarstwo zaczęło działac po 48 godzinach, przeszedł kaszel i katar. tylko mój nie goraczkowal, a to podobno nie dobrze (nie walczył sam z infekcją). heh, a ja znowu na momencik z doskoku i pewnie znów odezwe się za 100 stron :lol: Także zdrowka wszystkim chorowitkom! A mój synuś nie jest dzis solenizant, tylko jubilat! Właśnie skończył dziś 5 miesięcy. I leniuszek nie chce się przekręcać na boczki (czasem jak mu podam dłoń to się przekręci) Czy dzieciątko ktorejś z was tez jest takie leniwe? Bo poza tym przekręcaniem, to wszystko w normie - chichra się, łapie zabawki z pomocą kciuka, przekłada zabawki z rączki do rączki, pieknie je lyzeczka i jak ma oparcie to siedzi....

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

05/12/08 16:59:22

czaga zielone kupy są jak w mleku jest za dużo żelaza. Porównaj ilości żelaza na opakowaniach, założę się że w bebiko jest go mniej. Witam mamusie :) Pamiętacie mnie jeszcze?? Tak się stęskniłam za wami, że postanowiłam trochę was nadrobić, ale.....bez szans..... Krystiano miał wczoraj imieninki. Raz w roku tylko i to w barburki - jak moja mamusia (wszystkim Basiom wielki całus i zyczenia naj naj) Przeczytałam urywkiem, że Amelka Asienki miala operację :shock: niech mi ktoś powie co się działo, bo wiem tylko że się wszystko dobrze skończylo (ogromny całus i zdróweczka dla Amelci) Ja też dostałam paczkę z Hippa, ale Krystiano nie polubił dyni z ziemniaczkami...Dostalam też paczke z Nestle i tam były probki Misiowego Ogródka - piure ryżowe z brokułami i jak do tego dodałam marchewę to jadł jadł i jadł! Dziś mi sie skończyla ta próbka i ugotowaam ziemniaczka i zmieszałam z marchewką i też super zjadł. Bo samej marchewki to nie znosi po prostu. U nas karmienia też są 4, to znaczy butle, nie licząc miseczki -jak dziś- marchewki z ziemniaczkiem i herbatki. Butle na noc dostaje 240(plus 8 miareczek), jak się obudzi ok. 6-7 to 210(i 7 miareczek) a potem dwie po 180(i oczywiście 6 miareczek). Boże co to ja jeszcze mialam napisac..... No nic jak mi się przypomni to napisze :) I spróbuję nadązać za Wami :)