problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

14/03/11 20:10:16

[quote="Aga720":1jsp6uvz] Pluszaczku -Ostatni to 19 stycznia , ale wiesz mnie jajniki często bolą a @ powinna mi zanikać w końcu mam menopauze , dlatego dla mojego gina to nie jest dziwne. Dzisiaj z kolei nic mnie nie boli więc nie wiem czy testować ?
Dostałam @ w sobote ale mialam od piatku wymioty i biegunke - nie wiedziałam czy się pochylac czy siadać hihihi dopiero po "STOPERZE" mi przeszło , coś mi się wydaje że @ będą mi już zanikać :roll:

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

08/03/11 23:02:40

Pluszaczku -Ostatni to 19 stycznia , ale wiesz mnie jajniki często bolą a @ powinna mi zanikać w końcu mam menopauze , dlatego dla mojego gina to nie jest dziwne. Dzisiaj z kolei nic mnie nie boli więc nie wiem czy testować ?

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

07/03/11 23:03:33

Pluszaczku - jeszcze się nie umówiłam bo niestety szczerze powiedziawszy forsy zabrakło i w tym miesiącu tez nie pójdę - za dużo rachunkow mi powychodziło i się muszę trzymać za kieszeń . Ale wiesz co miałam dziwne plamienie tzn 13 lutego powinnam dostać @ spadly mi dwie plamki i na tym sie skończyło i do tej pory nic - tydzień temu przez 6 dni rano mnie wiecznie mdliło i już mialam iść po test ale to wszystko jak odjoł nic się nie dzieje dziwnego i poczekam do nastepnej @ może się wszystko rozwiąże (robilam tyle testow i kolejne rozczarowanie :( ) aha jeszcze mnie jajniki bolą ale to chyba normalne ?

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

31/01/11 23:07:10

Dziekuję Pluszaczku :lol: :lol: :lol: :lol: Odczytałam PW - w nastepnym tygodniu sie umówię na wizyte - po wyplacie :roll:

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

27/01/11 23:23:34

Cześc Laski Jak miło że wszystkie powróciły :lol: :lol: :lol: Martinka - nie jesteś sama , jeszcze ze starych foremiczek troche zostało ale masz racje "nielicznych" :roll: Ja sobie trochę odpoczełam od forum - chyba bylo mi to potrzebne ! Powiedzcie laski jaki jest dobry lekarz w klinice w Poznaniu bo zamierzam się tam wybrać i stracić trochę kasy aby mi powiedzieli że nic z tego bo wszyscy lekarze z mojego miasta tak powiedzieli a bylo ich trzech - dwóch ginów i endokrynolog i dodali że adopcja mi tylko pozostała :( ale mam to w d....pie i chce jeszcze w klinice się przekonać !