juz sama nie wiem co myslec o objawach:(

04/08/08 18:32:42


Synoid ja na razie kupiłam 1 gazetę i 1 książkę o ciąży...
Sysoid jestem :lol:
JUż dziś 34 d.c. i nie czuję nic - oprócz białego śluzu nic nie ma. Ostatnio mój cykl trwał 32 dni, a wcześniej 35 dni. Przedtem brałam przez 4 lata tabletki anty...
U mnie dzisiaj 30 dc ale mam nieregularne cykle więc wciąż czekam. My staramy się ponad rok i mam ogromną nadzieję, że tym razem daliśmy radę :) U mnie śluz jakiś dziwny, rano był zabarwiony krwią ale teraz nic nie ma tylko taki jakby beżowy się zrobił. Wczoraj strasznie kuł prawy jajnik i piersi mam całe w żyłkach. Ale mam wrażenie,że się nie udało... Mam nadzieje,że Tobie się uda :D i reszcie staraczek też :)

juz sama nie wiem co myslec o objawach:(

04/08/08 01:24:23

Kleea, naczytałam się wiele o objawach i Twoje mogą wskazywać na ciążę jednak pewna będziesz dopiero gdy pójdziesz zrobić betę. Wyjdzie taniej niż jakbyś miała kupić kilka testów. Sama wiem jak to jest - zrobisz jeden, dla pewności drugi, potem następne a kasa leci. Wszystkie się nakręcamy, ja już nawet oglądam wózki 8). Nie ma co się łamać, trzeba próbować do skutku a doczekamy się upragnionej Fasolki. Trzymam kciuki za Ciebie :) i za resztę staraczek :)

juz sama nie wiem co myslec o objawach:(

02/08/08 17:29:14

Nia martw się Madzik na pewno wszystko jest w porządku, teraz tylko czekać do owulki :D

juz sama nie wiem co myslec o objawach:(

02/08/08 16:24:33

Madzik, właśnie przeczytałam, że może to być plamienie przedowulacyjne, mające na celu odczopowanie śluzu z szyjki macicy przed okresem płodnym. My to mamy przerąbane - śluz w każdej postaci :?

juz sama nie wiem co myslec o objawach:(

02/08/08 15:50:08

Madzik może owulacja zrobiła Ci psikusa i pojawiła się wcześniej. Niewielkie mam pojęcie i tym wszystkim ale wydaje mi się,że tak może być. Patrycka nie dołuj się, zrób w końcu tą betę! To na pewno dzidzia powiększyła Ci piersi :)