WAŻNE+PILNE - Neurolog dziecięcy i USG mózgu niemowlaka !!!

22/04/08 11:47:41

Tak,jak netka2 polecam panią Rayad - jest świetna, bo sama z córką (po zapaleniu opon mózgowych) do niej chodzę. Ma również zakład rehabilitacyjny, gdzie można na kasę zapisać dziecko na ćwiczenia. Polecam także p. Wierzbickiego ordynatora ze szpiata na wodociągowej w Opolu - ponoć również przyjmuje prywatnie, ale nie orientuję się, jak to wygląda cenowo.

"OPOLSKIE" BRZUSZKI I MAMUŚKI ... :*

03/02/08 11:30:54

Kup sobie w aptece OEPAROL - on reguluje ciśnienie.

Zasiłki wypłacane przez ZUS

15/01/08 19:15:00

Wie ktoś może, ile jest płatne rehabilitacyjne w ciąży? Jestem na chorobowym ponad pół roku,które było płatne 100%, a tu nagle zaczęli mi wypłacać rehabilitacyjne w 75% - czy tak ma być?

goraczka a karmienie piersia

15/01/08 14:57:28

Nawet, gdyby matka miała grypę, czy coś poważniejszego, to może karmić piersią - wtedy w mleku wytwarzają się przeciwciała, które matka wraz z mlekiem przekazuje dla dziecka. Natomiast trzeba zwrócić uwagę na to, jakie leki w tym okresie się zażywa, gdyż to jest ważne - idąc do lekarza z jakąkolwiek chorobą, należy go poinformować o fakcie karmienia piersią. [quote="ANGELIKAX":rd8amg5j]mi natomiast na poprawe sytuacji zalecano masaze piersi i oklady z lisci kapusty...
Na zwykłą gorączkę spowodowaną nadmiarem mleka w piersiach są to najzdrowsze sposoby na jej zbicie. Najskuteczniejszą jednak metodą jest - jak to napisała Xezbeth - przystawianie dziecka do piersi, gdyż ono najskuteczniej "usuwa" nadmiar mleka w piersiach.

szkoły rodzenia - strzelce opolskie, opole

15/01/08 14:39:05

Ja polecam Szkołę rodzenia w Krapkowicach. Nie trzeba się zapisywać - poprostu się przychodzi bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia. Spotkania w każdą środę o 17;30 - wykłady i ćwiczenia oraz jedno spotkanie na cykl w szpitalu na oddziale położniczym i porodówce.