juz sama nie wiem co myslec o objawach:(

17/07/08 19:05:39

kochane kobietki! Pomyślałam, aby tu napisać gdyż wierzę że co mi poradzicie. Czy napiszecie co myślicie. Cykle zazwyczaj mam 26dniowe. Teraz @ spóźniała mi się 4-5 dni. Raz jeden dzień najwyżej mi się spóźniał nawet przy dużych stresach. Teraz zwalałam na stres, że tak mi się @ spóźnia. W piątek jednak przyszła @, i zawsze powinnam mieć ostatnie plamienia w niedziela, w najgorszej sytuacji w poniedziałek. Zazwyczaj nie mam @ zbyt obfite, teraz tego było troszkę więcej.Od niedzieli aż do dzisiaj tj.czwartku mam ciągłe plamienia. A piersi tak bolą, że nie da się wytrzymać. Nabrzmiałe są jak przed nadejściem @. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Już tyle czytałam o tym jak one może wyglądać, są różne wersje i sama się gubię. Testu się boję jeszcze zrobić. Kiedyś tak bardzo chciałam mieć dzidzię i nie wychodziło, i nie chcę kolejny raz widzieć jednej kreseczki:( Co o tym sądzicie. Proszę odpiszcie.

Grupa Wsparcia ;)

16/07/08 21:42:20

kochane kobietki! Pomyślałam, aby tu napisać gdyż wierzę że co mi poradzicie. Czy napiszecie co myślicie. Cykle zazwyczaj mam 26dniowe. Teraz @ spóźniała mi się 4-5 dni. Raz jeden dzień najwyżej mi się spóźniał nawet przy dużych stresach. Teraz zwalałam na stres, że tak mi się @ spóźnia. W piątek jednak przyszła @, i zawsze powinnam mieć ostatnie plamienia w niedziela, w najgorszej sytuacji w poniedziałek. Zazwyczaj nie mam @ zbyt obfite, teraz tego było troszkę więcej.Od niedzieli aż do dzisiaj tj.środy mam ciągłe plamienia. A piersi tak bolą, że nie da się wytrzymać. Nabrzmiałe są jak przed nadejściem @. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Już tyle czytałam o tym jak one może wyglądać, są różne wersje i sama się gubię. Testu się boję jeszcze zrobić. Kiedyś tak bardzo chciałam mieć dzidzię i nie wychodziło, i nie chcę kolejny raz widzieć jednej kreseczki:( Co o tym sądzicie. Proszę odpiszcie.

interpretacja beta HCG

06/02/08 16:47:53

jeśli byłoby mikroporonienie to towarzyszyłby temu ból? pytam bo wcześniej na inny forum pisałam że już na 4 dni przed terminem @ miałam straszne bóle podbrzusza, powiększy się gdy dostałam krwawienie ale wtedy zwijałam się z bólu,łzy same płynęły. za kilka dnia ustały na 1dzień,a teraz ma ciągle boli jakby miałam dostać okres. W sercu mam nadzieję, że nie obumarła mi komórka:( cykle mam zazwyczaj 28dniowe. choć raz przez wyjazd dostałam @ 3 dni wcześniej,ale to pewnie przez podróż i zmianę klimatu. teraz dwa dni później,ale nie wyglądała jak każda moja @ :(

interpretacja beta HCG

06/02/08 16:06:55

drogie panie mam do was takie pytanko dzisiaj robiłam test na betę wynik to 2mIU/ml ( wartości referencyjne 0-4) z tego wynikałoby,że jestem w ciąży. Ale cały czas mam podwyższoną temp. która waha się od 36,9 - 37,2-37,4. W 15 dniu cyklu współżyłam z chłopakiem,potem przyszła spóźniona o dwa 2dni @. Ale była inna niż zwykle,jeden dzień krwawienie a potem plamienie i to bardzo długie. Dziś minął tydzień od @. Czy jest sens powtarzać betę? czy jest możliwość abym była w ciąży? z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź )

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

05/02/08 11:21:20

dziękuję bardzo za radę. przez znajomą udało załatwić mi się wizytę u lekarza. babka dotykowo nie byłam w stanie nic stwierdzić. powiedziała,że na pewno zapalenia żadnego nie mam a więcej nie jest w stanie stwierdzić. dostałam skierowanie na usg,ale chyba prywatnie muszę się udać:( poszłam nawet na izbę przyjęć ale doczekać się nie można :( na dodatek teraz mam egzaminy,a ból jakby miałam dostać okres nie ustają. zaczęłam w niedzielę mierzyć temp. nie wiem czy jest jakieś znaczenie o której się mierzy. od pewnej pielęgniarki słyszałam,że godzina 17sta jest adekwatną temp. ja mierzyłam 3razy dziennie. rano koło 7 miałam 36,9 potem tylko wzrastała 37,2 i 37,4 . na dodatek jest cały czas osłabiona,więc leżę w łóżku z książki nad którymi przeważnie usypiam. czy w takim razie jest sens robienia bety?