Lipcówki 2011 :)

19/07/11 10:09:48

Witajcie dziewczyny Chciałam pogratulować wszystkim rozpakowanym i trzymam kciuki za dwupaki :) :) Melduje też że nas synuś Maksymilian urodził się 11 lipca o 7.40 przez sn ważył 3560 g i mierzy 55 cm :) :) Kazał nam na siebie czekać 9 dni uparciuch że hej :lol: :lol: Pozdrawiam Was wszystkie Malinowa co do hemoroidów to na wypróznienie dobra jest parafina trzeba łyknąć wieczorem albo rano na czczo ja też walczę z tym paskudztwem

Lipcówki 2011 :)

24/06/11 17:24:19

Witajcie :) Troszkę mnie nie było [ b]Przede wszystkim gratulacje dla rozpakowanych Łobuz Achtinka i Enja [/b] :lol: :lol: Zazdroszczę Wam kobietki ;) Łobuz u noworodka kupa ma zazwyczaj kolor jajecznicy i taką konsystencję, ale jeśli Adaś dostawał mleczko w butli to mogą być w kupie grudki i kolor też może być inny. Do tego taka kupka się szybko utlenia i często przybiera kolor zielony . Co do małych brodawek to daj Adasiowi się przyzwyczaić ja mam nie za duże i do tego ponoć wklęsłe Franio kilka dni się przyzwyczajał a potem już poszło z górki :) Grunt to się nie poddawać Trzymam kciuki :) :)

Lipcówki 2011 :)

26/05/11 13:41:25

Witajcie Dziewczyny :) Mam nadzieje że jeszcze ktoś mnie pamięta :) My już w końcu po remoncie i wróciłam z Franiem do domku. W sobotę byłam u gina i nasz Kolosik ma już około 3 kg czyli tyle co Franio jak się urodził :D Nie wiem co to będzie jak on tak będzie przybierał na wadzę jak ja Go urodzę :shock: :shock: Nie doczytam Was za co z góry przepraszam :( Uciekam do sprzątania bo niby czysto ale i tak ten pył nie wiem skąd się pojawia ... :twisted:

Lipcówki 2011 :)

22/04/11 21:20:44

Dziewczyny chciałam Wam życzyć Zdrowych, Rodzinnych, Radosnych Świąt Smacznego Jajka i obfitego Dyngusa :) :) Mu jutro wyjeżdżamy skoro świt, nie będzie mnie do 20 maja zostaję u moich rodziców a tam neta nie ma ! Dlatego żegnam się z Wami na około miesiąc papapa

Lipcówki 2011 :)

15/04/11 11:46:52

Witajcie Kochane Trzymam kciuki za dzieciaczka sierpniowego Saasia co do prezentu bardzo dobry pomysł ;) Emi , Beatko zdrówka dla dzieciaczków, mój też chory dziś byliśmy u pediatry ma lekko zawalone uszka i dostał kropelki , nocke też mieliśmy przekopaną ... Ja wczoraj była u gina na wizycie i to z Franiem bo niestety nie miałam co z nim zrobić opiekunka nas wystawiła a mąż nie mógł wziąć wolnego. Mam lekki stan zapalny dostałam globulki jak ja ich nie lubię , a do tego gin zrobił mi usg i nasz synek waży już 1500g wszystkie wymiary są o 8-10 dni starsze niż wskazuje suwaczek jak nam sie do terminu uda wytrzymać to może 4 kg ważyć i jak ja Go urodzę :shock: :shock: Enja co tam u Was jak sąsiad uspokoił się ? Super że uda się zrobić tą przepuklinę razem z cc :)