STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

06/06/09 21:01:59

moniq814 mówisz o Hani co ma Michasia ? Jeśli tak to pewnie byłam ja , ale niestety Ciebie nie pamiętam :oops: ale jak się spotkamy to zaczep mnie koniecznie, a ja będe podglądać czerwone X- landery :wink: Dziś spędziliśy dzień na Festynie koło biblioteki. Bardzo mi sę podobało jak pan robił szklane zwierzątka na miejscu , jak państwo z pewnej apteki robili marcepan i dawali wszytki poróbować :pipi: mniam , no i oczywiście pieknie poprzebierani szczudlarze ciągle budzą mój zachwyt. Wszytkie festyny musimy z Mateuszkiem koniecznie odwiedzić , a jak jest tata to i na rękach ponosi bo ja to już prawie nie daję rady :-) Pozdrowionka swerdeczne i miłej niedzieli!

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

02/06/09 20:52:09

I co ze spotkania nici :-( Może powiem tak : ja prawie co dzień jestem w parku koło kościoła Jana, po godz. 12 najczęściej , ze 2 godzinki. Łatwo nas poznać - niewysoka blondynka ze spętymi włosami z grafitowym wózkiem Roana z budką w zielone romby :-) Chętnych zapraszam do zaczepiania :-)))) A tak poza tym to piekna pogoda, całe dnie spedzamy na dłuuuugich spacerkach. Szczególnie że mały w domu żyć nie daje terorysta mi jakiś rośnie :? Jak tam wasze rozrabiaki ? Czy może aniołki ?

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

21/05/09 17:21:51

Ja też chętna na spotkanie :D no to kiedy spacerek w parku koło fontanny ? Współczuję Wam tego szukania niań , zawsze się wydaje że nikt tak dobrze nie zajmie się dzieckiem jak my same. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.[/b]

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

28/02/09 18:32:31

Madziara - wielkie gratulacje! Dużo radości z kruszynki i zdrówka dla malutkiego Aleksandra. mały jest przesłodki i ma tak duzo włosków :-) cudeńko malutkie! Świetnie opisałaś poród :D widzę ze było nieźle i poszło w miarę szybko , to dobrze . To znaczy że już tylko o dzieciach bedziemy rozmawiac :-) po urodzeniu człowiek staje się bardzo monotematyczny , aż mi czasem głupio przy znajmych że ja o małym moge ze 4 godziny gadać :oops: No to kochane czas się umawiać na spacerki i poznać w realu , szczególnie że pogoda od dziś zaczyna się poprawiać. No i czas macierzyńskiego szybko mija , jesli planujecie wrócić do pracy to korzystajcie z wolnego czasu. Matiś za 3 dni skończy pół roczku :shock: , a przysiegłabym że urodził się z 2 miesiące temu :lol:

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

25/02/09 19:04:13

Moniq - ogromne gratulacje, ale kubuś sobie wybrał termin piatek 13 i prosze jakis szczęśliwy dzień :-D Co do laktacji to się nie przejmuj u mnie też było ciężko, nawał , wklęsłe brodawki i wogóle ... wolę już rodzić . Samą pierś jadł 3 tyg, potem ze wzgledu na bardzo małe przybieranie na wadze musiał być dokarmiany , a gdy skończył 3 miesiące to juz tylko butla. Z perspektywy czasu widze że za bardzo się tym wszytkim martwialm , a spokojna mama to szczęsliwe dziecko, więc najwazniejsze że kochamy swoje dzieci najbardziej na świecie! A z karmieniem nie zawsze się udaje nawet jak bardzo się staramy. Koniecznie wstaw fotkę! Dagunia - u nas też mały jest tak powolutku z psami oswajany , bo młoda non stop by go lizała. I tak jak zacznie raczkować to się szybko zintegrują :-D