Po?ączony <MARCÓWKI i KWIETNIÓWKI 2016 >

15/10/15 12:34:48

Cześć dziewczyny, pojawiam się po dłuższej przerwie :) A wiec stało się czekamy do kwietnia :) Nasz mały bąbel rośnie i mamy się dobrze .

Ciaza po poronieniu

25/08/15 18:59:27

Witajcie kochane, pojawiam się ponownie po 7 latach,nasz mały łobuz już chodzi do szkoły a rok temu zaczęliśmy staranie o kolejne dziecko. Od ubiegłego września dwukrotnie poroniłam, jak to lekarka określiła nawracające poronienia bez argumentu. Beta ledwo dochodziła do 300 i bammm zaczynała spadać.... Oboje z mężem byliśmy załąmani, po TSH i FT3 i 4 wyszły mi bardzo wysokie wyniki w dopuszczalnej granicy dlatego postanowiła skonsultować się z poradnią endokrynologi ginekologicznej. W międzyczasie zrobiłam badania Beta cały czas rośnie, wczoraj byłam na usg: 6 tydzień, 3 dzień, cos się rusza w środku na komputerze :) wiec jest nadzieja ze nasze serduszko chce do nas. Boję się tylko czy przy poprzednich poronieniach, w tym wypadku będzie dobrze, tam do takiego etapu nie dotarliśmy, biorę duphaston 3x1 i luteinę 2x100mg. Na razie czuje się dobrze, poza bólami brzucha w okolicy pępka i żołądka, oraz mdłościami jest ok. Truchleje tylko o maleństwo dzień i noc. Czy powinnam jeszcze jakieś badania wykonać?

Termin czerwiec 2008

08/03/10 20:51:47

Kochane co tam u was my już mamy 21 miesięcy, Jagoda rośnie jak na drożdżach, uczy się wciąż nowych rzeczy, nawet 5 minut nie usiedzi spokojnie, mimo że często chorujemy i tak nie jest źle. A co u was moje drogie??? Pozdrawiamy.

Termin czerwiec 2008

16/02/09 18:24:50

My już od dawna gaworzymy, próbujemy się podciągać i szalejemy, co prawda więcej czasu spędza z babcią bo rodzice pracują ale i tak jest świetnie :) Kochane mam pytanko. Pora na rozliczenia PIT, wiec jeśli pracowałam w zeszłym roku, później byłam na macierzyńskim i wychowawczym to czy należy czekać jeszcze na PIT z ZUS, oprócz tego od pracodawcy, bo przecież on nie płacił mi całego roku, resztę opłacał ZUS.

Termin czerwiec 2008

07/12/08 20:18:36

Cześć Kochane Coś tu cichutko, wszystkie rozpakowane i na pewno brakuje czasu :) A u nas... no cóż czas leci, wczoraj Jagódka skończyła pół roku, waży 9,5 kg :lol: rośnie jak na drożdżach. Niestety obie od tygodnia chorujemy, kaszel, katar.. szkoda tylko że antybiotyki nie skutkują w ciągu 2 dni :cry: Mała już sporo gaworzy, układa coraz to nowe sylaby, ostatnio usłyszeliśmy -- ta ta--- to takie słodkie :D w czwartek jedziemy na szczepienie WZW b i Pneumokoki, co do mleka to przeszłyśmy na NAN 1 HA robimy test prowokacyjny, niby drobna wysypka wokół ust się pojawiła ale pediatra powiedział aby nadal podawać to mleko a w razie pogorszenia wrócić na Bebilon pepti. Mój mały łakomczuch wciąż próbuje nowych smaków, tradycyjna skórka od chleba już ją nie interesuje, ostatnim hitem stała się odrobina czekolady mlecznej wiem że to nie zdrowe ale ta odrobinka jej nie skrzywdzi a daje je tyle radości :mis: Co tam u was kochane, odezwijcie się czasem, bo na wychowawczym strasznie mi się nudzi w domku :) Pozdrawiam gorąco mamusie ;)