plastry Evra

08/06/09 11:19:18

szkoda, ze nie wymyślili antykoncepcji dającej 100 % pewności :) czy są jeszcze jakieś dziewczyny , które zaszły w ciążę pomimo prawidłowego stosowania plasterków?

Wszystko o wlosach :)

17/04/09 10:42:04

to ja mam pytanie jeszcze o zmianie koloru. Swojego naturalnego nawet nie pamiętam :) obecnie mam czarne, farbowane palette... a chciałabym miec kasztanowe. jak to zrobić? czego uzyć aby kolor wyszedł ładny? czy kłaść farbę kasztanową bezpośrednio na czarną? nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić :(

dzieci z porażeniem mózgowym

31/03/09 08:35:46

ojejej, to przeszliście swoje :( ja się własnie tak zastanawiam ponieważ moj synek ma w tej chwili 5 miesięcy. Rehabilitujemy go metodą Vojty. Ma wzmożone napięcie mięśniowe, w zlości krzyzuje nóżki i zaciska pięści z kciukiem do środka. Kiedy ejst spokojny, czyli każda chwila, w której nei wykonujemy ćwiczeń, nie robi takich rzeczy. Pięknie przekręca sie z brzuszka na plecki i spowrotem, potrafi się przeturlać kilka razy w jedną stronę. Wyciąga obie rączki do zabawek, potrafi ja sobie przelożyć z jednej do drugiej. Reaguje na uśmiech i sam zaczepia nas- rodziców uśmiechem. Guga. Decyzja o rehabilitacjoi zapadla przez neurologa z powodu wnm i asymetrii.Asymetria powoli mija, ale napięcie niestety nie. Mały miał też asymetrię twarzoczaszki , która już w znacznym stopniu się wyrównała. Nieppokoi mnie strasznie to krzyżowanie nóżek i robienie figi. Doczytałam się, ze to są objawy DzPM. czy one zawsze kończą się takim wyrokiem? :(

dzieci z porażeniem mózgowym

30/03/09 08:11:36

Witam, mam pytanie czy są na forum mamy, ktroych dzieci mają porażenie mózgowe. Jak one się objawiały i kiedy własciwie zdiagnozowano że to jest właśnie DzPM?

plastry Evra

25/03/09 11:30:10

ja osobiście jestem bardzo zadowolona z plasterków, chociaż nie mam porównania bo nigdy tabletek nie stosowałam. Nic po nich nie przytyłam, czuje sie dobrze. Jedyny minus to to, ze faktycznie się brudzi ich obwódka... ale da się to przeżyc :)