Toruńskie maleństwa

07/03/08 20:27:01

cześć dziewczyny chciałam podzielić sie moją radością. Byliśmy dziś u ortopedy dr Termanowskiego i okazało się że Kubuś jest zdrowy i tych piep...... szelek nie musi nosić. Jesteśmy w siódmym niebie a Kubuś jaki szczęśliwy :kla: :brv: :sw: :$%^: :hil: zasnął dziś sam bez usypiania(bo jak tu zasnąc jak się plastik od szelek wrzyna w plecy) Doktor powiedział że Kuba obydwa biodra ma zdrowe IA. szelki kazał nam założyć dr Dziewulski - on stwierdził dysplazje lewego biodra IIC.Bylismy u niego 3 tyg temu i powiedział że panewka sie odnawia ale szelki jeszcze conajmniej 2 mce. Dlatego myśle że to oszust. Tylko nie wiem jaki miał w tym cel by tak męczyć dziecko. Może taki że jest jednym z konstruktorów szelek i może ma z tego jakąś "dolę" Jestem na niego tak wściekła że nawet mi się myśleć nie chce. Muszę bardzo podziękować Klusce1 bo to ona przyczyniła się do tego że poszłam do innego ortopedy. Dlatego przestrzegam Was tylko nie Dziewulski- niedość że gbur to oszust katrinsjamyśle że już możesz powiesić karuzele- coś bedzie sie ruszało i melodyjka- powinno maluchy zainteresować

Toruńskie maleństwa

06/03/08 14:31:06

klucha1Zapisałam sie do Termanowskiego na jutro na filtrową- on dziś pzryjmuje ale jutro ma dostep do USG wiec jedziemy jutro nA 14:45. pACZESNY przyjmuje w Citomedzie i w szpitalu dziecięcym i może nas pryjąc dopiero w nastepny piątek. A tak długo nie moge czekać bo zwariuje. napisze jutro jak było. teraz zmykam bo Kubuś dziś daje mi wycisk(w nocy też cały czas marudzi)

Toruńskie maleństwa

06/03/08 13:50:54

JoaśkaPelaśkacałkowicie sie z Tobą zgadzam. Ja właśnie zamówiłam prywatną wizytę na jutro bo do przyszłego piątku nie mogę czekać bo zwariuję. Idziemy jutro do Termanowskiego na filtrową.Zobaczymy. Muszę lecieć bo Kuba dziś marudzi - ciągle na rękach - 8,5 kg - jest co nosić :wink:

Toruńskie maleństwa

05/03/08 20:52:28

kluchadzięki za wiadomość. jeszcze sie zastanawiam ale chyba poczekam do piątku i pojade do paczesnego. Jutro jeszcze zadzwonie do citomedu może ktoś zrezygnował i upchnie mnie gdzieś szybciej. skoro on jest dzieciecym ortopeda to bede spokojniejsza. A z tymi ortopedami to oszaleć można. :twisted: czy to jest az takie skomplikowane odczytac dobrze usg? żałuje że od razu nie skonsultowałam tego z innym lekarzem :idea: dzięki za wszystko

Toruńskie maleństwa

05/03/08 18:30:22

Już nie wiem co mam robić :shock: :twisted: :twisted: :twisted: chciałabym jak najwczesniej iść na konsultacje. Jak paczesny nie przyjmuje prywatnie to muszę czekać do przyszłego piątku. A może iść jutro na filtrową. Ale z drugiej strony jak pójdę do Paczesnego to będe pewna diagnozy to może warto poczekać tydzień. Muszę sie z tym przespać i pogadać z mężem a on dopiero o 22ej wraca z pracy. Nie umiem o niczym innym myśleć - wariacji mozna dostać :g^^: Katrinsjatrzymaj się, wyobrażam sobie co przeżywasz ja czasem jednego mam dosyć a dwójka :shock: , ale z drugiej strony masz dwa kochane maleństwa które niedługo będą się uśmiechały do Ciebie- podwójne szczęscie. Jeszcze ze 2 miesiące i wszystko sie unormuje. dasz rade :okk: