Pytanie o porade?

03/10/06 15:09:24

Nie wiedziałam gdzie umieścić takie pytanie, więc powzielam decyzje o założeniu nowego tematu. Problem polega na tym że chodze do szkoły zawodowej, mam parenaście godzin praktyki w tyg. (ucze się na fryzjerkę) narazie jeszcze jakoś daje sobie rade, ale co będzie potem gdy nie będe juz mogła wystać tak długo w salonie? Można załatwić sobie jakieś zwolnienie lekarskie z praktyk , czy coś takiego? Bo nie wyobrażam sobie na dłuższą mete takiej praktyki, a szkołe chciała bym śkończyć zwłaszcza że dogadałam sie z mamą i ona mi pomoze przy małej, jak się urodzi. Dzięki z góry i pozdrawiam

zachowanie ludzi wobec kobiet w ciąży

24/09/06 16:27:55

Ja rozumiem Was, jako że mi przytrafiła się tzw"wpadka" (nie lubię tego słowa) bardzo kocham swoje dziecko i pomimo nieciekawej sytuacji materialnej , za wszelką cene będe chiała wychować swoją córeczkę na dobra dziewczynę i dać jej więcej miłości niż mi dali moi rodzice. Jestem młoda, ale wydaje mi się że wyznacznikiem macieżyństwa nie powinien być wiek ale serce, otwarte na takie kochane maleństwo. A to że "nie wyszale" sie na imprezach to juz napewno nie jest wina dziecka tylko moja. Prawda może będzie mi żal, ale pretensje powinnam miec tylko do siebie a już najmniej do tej niewinnej istotki. Co do szkoły, zawsze mogę skończyć poźniej i pewnie tak zrobię bo bez wykształcenia jest się nikim.

zachowanie ludzi wobec kobiet w ciąży

24/09/06 09:47:18

No ja na swoich rodziców niebardzo mogę liczyć. Tak więc pozostaje tylko ja i ojciec dziecka. Szkołe trzeba będze zawiesic na pewnien czas i potem dokończć w systemie zaocznym. Albo jedno albo drugie a dziecko jest dla mnie w tej chwili najwazniejsze. Dziękuje. pozdrawiam wszystkie mamusie [/i]

zachowanie ludzi wobec kobiet w ciąży

23/09/06 20:59:21

Czyli po urodzeniu małej, mogę wrócic do szkoły w trybie zaocznym? Czy wogóle zrywam ze szkołą i wracam po jakimś czasie? Będe Wam bardzo wdzięczna za rzeczową odpowiedz, albo chociaż gdzie mogła bym się czegoś takiego dowiedziec, bo to bardzo dla mnie ważne. Dziękuje dziewczyny za wszystko, pozdrawiam.

zachowanie ludzi wobec kobiet w ciąży

23/09/06 17:50:17

No ja chyba będe musiała zawiesic szkołe, bo innego wyjscia z tej sytuacji nie widze. A powiedzcie mi jak to jest, gdy urodze w styczniu to będe mogła choć przez 2 miesiące pobyć z dzieckiem, czy odrazu musze wracac do szkoły żeby mnie nie wywalili? Jeszcze wchodzi w gre opiekunka, choć nie sądze by znalazła się taka , która chciała by opiekować się takim maleństwem. No nie wiem, mam jeszcze troche czasu, więc zobaczymy. Najwyżej kiedyś zrobiła bym mature w jakiejś szkole dla dorosłych.