Czerwcowe Szczęścia

09/05/09 21:54:37

Dziewczyny, żegnam się z forum, bo widzę, że powoli zamiera.. Większość z Was przeniosła się na inne forum ze względu na większą prywatność, rozumiem i popieram. Szkoda, że nikt nie dał mi cynka, gdzie. Przepraszam, że nie udzielałam się codziennie, ale na tyle, na ile czas mi pozwalał. Za wszystkie cenne rady dziękuję. Pozdrawiam wszystkie Mamusie i ich Dzieciątka. Dobrze, że przynajmniej mogę Was zobaczyć na fotkach na n-k ;) Pa!

Czerwcowe Szczęścia

09/05/09 14:34:29

dziewczyny ja nie dostałam linka na nowe forum :( U nas dalej ząbków nie ma, kurde nie wiem czy się martwić czy nie. Lena coraz bardziej marudna się robi, może w końcu będą wychodzić? poohi Wszystkiego naj dla dziewczynek!! :hbd:

Czerwcowe Szczęścia

18/04/09 21:07:51

Aguska78 ogromniaste gratulacje!! życzę Ci szczęśliwych i spokojnych 9 miesięcy! Życzę dużo zdrówka dla wszystkich chorowitek. Więcej nie piszę bo padam. Lena była dziś wyjątkowo marudna, nawet na spacerze się rozryczała. Nie wiem co jej jest, bo na codzień jest bardzo pogodnym dzieckiem. Może to ząbki w końcu idą? Na razie u nas ani jednego nie ma :cry: Miłego wieczorku dziewczyny.

Czerwcowe Szczęścia

07/04/09 20:36:14

Tomlud właśnie przeczytałam opis na n-k i przypędziłam tutaj coby Wam złożyć gratulacje. Super nowinka! Dużo zdrówka dla Was. Ja też w tym roku 30... ale póki co jeszcze 2 z przodu jest (do grudnia) :) mariolcia ja też u spowiedzi nie byłam ze 2 lata, ostatnia przed ślubem. Do kościoła też prawie nie chodzę, no chyba, że jest msza za kogoś bliskiego, albo ślub czy jakieś święta. Trochę się zawiodłam na kościele i dlatego nie praktykuję. Ale w sobotę pójdę z córcią jajeczka święcić :) żłobek chciałam dziś zapisać Lenę na wrzesień, ale zobaczyłam na tablicę ogłoszeń że lista zamknięta :( A ja wracam od sierpnia do pracy i chyba moja mama zwolni się z pracy, żeby zostać z Leną. Nie przedłużę wychowawczego, bo kasa będzie nam potrzebna a w pracy u mnie szykują się podwyżki. PeCeKa mam nadzieję, że do nas czasem zaglądasz i że u Was wszystko dobrze. Ucałowania dla Lenki. Zdrówka wszystkim i miłego wieczorku!

zwolnienie lekarskie na dziecko do 2 lat

02/04/09 09:52:03

Oj przepraszam Ulencja, żle Ci napisałam na 3 pytanie. Przeczytałam wychowawczy zamiast wypoczynkowego. Oczywiście l4 może przerwac wypoczynkowy i po zakończeniu zwolnienia możesz kontunuować wypoczynek, ale musisz chyba wtedy napisać wniosek do pracodawcy. Zapytaj u siebie w kadrach. L4 jest na dziecko, ale Ty bierzesz na siebie opiekę i dlatego płatne bedzie 80 %.