Dzieci 2006

17/12/08 14:27:03

hej! Dawno nie zaglądałam do Was :oops: .Ostatnio mam zdecydowanie za mało czasu dla siebie i z niecierpliwością czekam na wolne ,żeby troszkę odsapnąć. :wink:. Lecę nadrobić zaległości. Pozdrawiam!!

Dzieci 2006

09/09/08 22:49:04

i hejo! Coś faktycznie nam ostatnio spada częstotliwość pisania :cry: .U mnie to wina źle zorganizowanego czasu :wink: i utrudnionego czasowo dostępu do kompa w pracy. :cry: U nas wszystko po staremu. :oops: Martyniec mówić w dalszym ciągu nie chce :twisted:.Do fryzjera nie chadzamy :wink, bo mije dziecko ma włoski pożal się Boże :wink: .Bardzo mało i super cienkie-ubolewam nad tym bo raz,że nie mogę jej czesać w kucyki a dwa,że wszyscy ja za chłopca biorą :evil: :wink:.Mam nadzieję,że w końcu kiedyś jej się te włosięta wzmocnią :D . Ada-czekamy na raport po wizycie u lekarza. Elza-ale fajnie,że jedziesz sobie troszkę odsapnąć.Też bym tak chciała :roll: :wink:

Dzieci 2006

05/09/08 21:39:51

Iwonko ogromniaste gratulacje!!!!Milenko witaj! Super,że poród trwał tak krótko.Teraz tylko pozostaje Wam życzyć dużo zdrówka i niech Milenka rośnie jak drożdżach :wink: A jak Adrianek zniósł rozłąkę z Tobą i pojawienie się siostrzyczki? elza1977-kurcze wspólczuję Wam tych dramatycznych przeżyć.Na samo słowo szpital,ciarki mnie przechodzą :cry:Najważniejsze, że już wszystko ok.
Ja dziś nie mogłam się dobudzić. Późno poszłam spać bo oglądaliśmy YCD na do 22:30 a dla mnie teraz w ciąży pora na spanie to max 22. Im dalej tym ciężej wstać rano.
Ja w ciąży nie jestem :oops: ,ale też mam od dwóch dni kłopoty z dobudzeniem rano.Pomimo tego,że wczoraj usnęłam o 19 :shock: z jakąś 40 minutową przerwą na umycie i przeczytanie Martynce Calineczki :oops: .Jak tylko mała zasnęła to popędziłam do wyrka i obudził mnie dopiero rano budzik. Chyba jeszcze za wcześnie na jesienne przesilenie :?: :wink: Ada cieszę się,ze wyniki Kubusia są w porządku i czekam na dalsze wieści po wizycie w poniedziałek.I wielkie brawa dla Twojego dzielnego chłopczyka-za te bezwypadkowe :wink: jazdy autobusem.

Dzieci 2006

03/09/08 14:33:30

:shock: :shock: Ale dziś pustki wielkie! To ja stawiam ciacho, może ktoś zajrzy :wink: [url=http://imageshack.us:hv55lijk] [/url:hv55lijk] margolalll-fajnie,że jesteś. Ale Twoja fasolka szybko rośnie :lol: .Super,że Ty dobrze się czujesz. A jak udał się urlop?
Toruń bardzo nam się udał. Mikołaj z dziadkami spędził spokojnie weekend, a my romantycznie w Toruniu. Było bardzo miło, musimy jeszcze kiedys to powtórzyć
Sylwia :kjk: I tak trzymać :wink:

Dzieci 2006

02/09/08 08:40:01

:papa: hejo! Faktycznie u nas wielkie pustki... :shock: :shock: :shock: .to ja coś naskrobię i podciągnę nasz temacik. :wink: Ada-morze jest super ale dopiero teraz, kiedy przewaliły się tłumy turystów :wink:.W pełni sezonu to cięzko na plaży wypocząć :roll: . U nas dzis już się skiepściła pogodynka. :evil: W miarę ciepło,ale szaro, buro i ponuro.Deszcz wisi w powietrzu :twisted:.Jak któraś z Was ma troszkę słonka,to uprzejmie prosze o podesłanie mi odrobiny :wink: :wink: . Chyba się nie chwaliłam,że mamy drugą tym razem górną piąteczkę :koko: .W czwartek się przebiła i niestety Martynka była bardzo marudna i płaczliwa :cry: .Zostały jeszcze dwie :? Myślę,że Iwonka się na 1000% rozpakowała :D , bo nie pamiętam,żeby tak długo jej nie było. :roll: Zmykam popracować :wink: . :papa: