¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

22/11/12 09:41:17

To i ja się pojawię :) dobrze że was podczytuję to przypomniałyście mi o bilansie. Alcia ma 101 cm i waży 14,8 kg, czyli pchła jak zawsze i stopy płasko-koślawe (po mamie). Uklejka zazdroszczę nowych wyzwań i podziwiam. A Alcie to naprawdę super bystre dziewczyny! :) U nas co, uciekłyśmy z Olsztyna rok temu, dostałam super pracę w Wawie. Mała w przedszkolu. Mąż co prawda "przybiegł" tu za nami, ale jest mega kiepsko. Jmijeczka, ponieważ jesteś aktualnie moją inspiracją i pociechą że życie może się ułożyć, powiedz mi tylko (jeśli możesz) tak bez wnikania w szczegóły na forum publicznym, czy decyzję o rozstaniu z mężem podjęłaś sama? Napisz mi ew na priv. Jest mi po prostu mega ciężko i szukam jakiegoś pocieszenia :)

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

04/04/12 22:23:45

[quote="DEMOLKA":2wyq0t0z]Hej Dziewczyny mam pytanie do tych których dzieciaki już chodzą do przedszkola państwowego. Czy u was w przedszkolu tez jest taki zwyczaj, że mimo tego ze dziecko sie juz dostalo to co roku trzeba od nowa skladac paiery, ktore od nowa będą rozpatrywane? U nas tak własnie jest, ze mimo tego ze dziecko chodzilo do grupy 3 latków to nie mam sie gwarancji ze od wrzesnia bedzie nadal uczeszczalo do grupy 4 latkow. Normalnie państwo w państwie z tym naszym przedszkolem. Pani dyrektor robi co chce :wo:
To jest norma w państwowych przedszkolach, że rekrutacja jest co roku. Składa się samą deklarację bez tych wszystkich zaświadczeń. Pamiętaj Demolka że to 3 latkom najtrudniej sie dostać i wśród nich jest największy "odsiew" także bądź dobrej mysli, zazwyczaj dzieci kontynuujące pobyt w przedszkolu przechodzą dalej :)

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

15/07/11 18:36:43

hej, mulata, żeby dostać zasiłek trzeba mieć przepracowane 360 dni w ciągu minionego półtora roku. "Przepracowane" w sensie zatrudnienia. Nie można nie wspomnieć o wychowawczym, bo to wszystko jest w świadectwie pracy, które do UP trzeba dostarczyć. Jeśli UP nie przyznał zasiłku kobiecie dlatego że była na wychowawczym, to wierzyć mi się nie chce bo to jest wbrew prawu. UP może Cię zobowiązać do aktywnego szukania pracy, czyli monitorowania Twoich poczynań jeśli się z tego nie wywiążesz to mogą cofnąć zasiłek i ubezpieczenie i tu fakt, nie pomogą tłumaczenia "na dziecko" ;) Jeśli byłaś zatrudniona na umowę o pracy to przysługuje Ci zasiłek ok 700 zł przez okres pół roku. Keniek gratuluję, córeczki są super !! Alka śmiga już na rowerze od kilku miesięcy (na czterech kółkach) a na 3 też jej szło dobrze :) pozdrawiam

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

04/05/11 17:13:06

i my się witamy, Alcik też się nie dostała przedszkola, co akurat mnie nie dziwi zwłaszcza że ja nie pracuję i nie jesteśmy zameldowane w olsztynie. Jak znajdę pracę to będę się starać o prywatne chociaż. Złożyłam też podanie o przedszkole u rodziców, ale tam wyniki po 15 maja. Alutek też czasem podkłamuje, ale nie jakieś straszne kłamstwa. A poza tym u nas bez zmian, Alka słodka jak malina w miodzie, chociaż ostatnio zaczęła urządzać małe histerie jak coś idzie nie po jej myśli, ale radzimy sobie z tym :) Gratulujemy kolejnym rosnącym brzuszkom :))

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

04/03/11 15:09:40

ale się porobiło dziewczyny u Was :/ co z tymi facetami?? sorry keniek ;) ja jak znajdę pracę też sie wyprowadzam do innego miasta, wracam w swoje strony :) Alcia zdrowa, gada, skacze, wszystko chce robic sama i dużo sama robi, jest boska, kocham ją :)) pozdrawiamy :)