Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

28/10/09 13:10:28

A JA klikam zza światów :P u mamci się zadekowałam, przynajmniej ciepłą strawę zjemy i herbatkę :) Ale mam sporo do załatwienia, więc znó Bydzi nie odwiedzę dzisiaj... :( Karen - ja pozwalam dziecku na TV gapić 12 godz :D Ale to dlatego, ze on W OGÓLE nie ogląda TV.. i nie ma co się cieszyć.. bo żeby obiad zrobić, muszę mu dać do porozlewania 1,5l wody, lub mąką dać posypać pół pokoju,a tak, byłby spok,ój na chociaż pół godziny... Nie ogląda i już. Nie interesują go w ogóle bajki...przeraża mnie to ;)

Katowickie przyszłe Mamy :D

22/08/09 09:45:09

Dzień dobry! Joan - super, że podjęłaś taką decyzję. Ja też tak zrobiłam w ciąży i tego nie żałuję :) U nas jakaś straszna noc... mał budził się z płaczem co chwila, jak za noworodka ;) 3.30- dalej nie spał.. chodze jak śnięta. a dzisiaj mam iśc na imrezkę z kuzynką.. :? chyba zasnę w tej knajpce... :roll: ;)

Katowickie przyszłe Mamy :D

21/08/09 19:56:02

Ninny- hihi, no z dziewczynkami tak jest, że mają swoje upodobania co do ubioru ;-) Mam to szczęscie, że Pawełek kompletnie nie zwraca uwagi co mu ubieram (póki co ;)) i najbardziej lubi swoje różowe pizamki odziedziczone po kuzyneczkahc :D :P (zdjec mu nie robię, żeby mi nie wypomniał ;)) Malbru - to do zobaczenia na Zadolu! :) Guarana - wiem, że możesz czuć się urażona czy zbulwersowana..Ale ja akurat od dawna wiem, że to forum publiczne i nie zawieram tu nic, co chciałabym ukryć. Forów jest cała masa, i na tym ich właśnie istnienie polega, że są publiczne i do publicznego użytku. Ale jeśli byłoby jakies forum prywatne, to czemu nie :)

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

21/08/09 08:42:23

MoniaAnia - ja uwielbiam remotny!! coś zmieniać, ulepszać, super!!! Mnie czeka remont łazienki i ubikacji, to już dośc spory wydaek, bo kafelki wszędzie do wymiany..ale na jesień się tym zajmę :) Dzsiaj ma być upał, co tu robić..? chyba w markecie jakimś się skryć ;) A tu krótki filmik z moim fafloczkiem w kąpieli :) http://www.youtube.com/watch?v=Ixj2Sa8IrLY

Katowickie przyszłe Mamy :D

21/08/09 08:17:51

rzeczywiście, co tu robić, w taki upał... ;-) chyba też odpalę basen, cociaż ten mał dla Pawełka i będziemy z gołym dupalonkiem sobie latać po ogródku (zasrawszy to i owo ;)) Malbru - chyba, że popołudniu na spacerek na Zadole..? tylko ja dzisiaj byłabym po spaniu Pawka, ( bo podczas jego spania musze tysiące rzeczy zrobić w domu ) czyli na pewno po 15.00 :) jak coś, to daj znać ;) Brzoskwinka - a Ty gdzie się ukrywasz..? :-)