****STYCZNIÓWKI 2013****

10/05/12 14:59:53

Lady_bug dziękujemy bardzo :D jestesmy dumne, że możemy rozpocząć rok 2013 ! :) tyna gratuluje! a serduszko już bije? Buziula ja też umieram, leżałabym tylko cały dzień, bo oczy same mi się zamykają :/ ale przynajmniej nie wymiotuję :D więc z dwojga złego chyba już lepiej być wiecznie zmęczonym :) a tu pracować trzeba... Buziula, za tydzień to już na pewno będzie biło serduszko :)

****STYCZNIÓWKI 2013****

09/05/12 14:50:52

karite co to za lekarz? Starej daty? Tacy są najgorsi, cały czas żyją dawnymi czasami, nic nie rozumieja :evil: Biedna jesteś, nie masz zupełnie szczęścia do lekarzy, ale nie poddawaj się, naprawde są i tacy, którzy zrozumieją sytuację i wystawią zwolnienie:) tylko musiałabyś pójść do jakiegoś już dzisiaj, bo zwolnienie od tego pierwszego masz tylko do czwartku? i jeszcze to usg przez brzuch! chyba do 8 tyg robi się dopochwowe i to wie każdy, nie wiem co on chciał zobaczyć przez brzuch :/ tylko się nie denerwuj, bo będziesz się czuła jeszcze gorzej :/ głowa do góry, znajdziesz w końcu kogoś kompetentnego :)

****STYCZNIÓWKI 2013****

08/05/12 08:11:54

Buziula pelnia faktycznie może byc przyczyną :D czyli nie pozostaje mi nic innego jak tylko to przeczekać ;) ale naprawdę łatwo teraz doprowadzic mnie do histeri... hihih mój gin powiedział , że jak juz u niego będę to zrobi mi przy okazi USG może będzie juz cos widać, więc zobaczymy i na pewno dam znac :)

****STYCZNIÓWKI 2013****

08/05/12 07:42:56

Witaj tyna!! gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy ;) a w ktorym dniu cyklu robiłaś betę?bardzo ładny wynik :) Czy wy też jesteście teraz bardzo rozdrażnione? mnie denerwuje po prostu wszystko a w szczególności moja połówka :D i przez to są bezsensowne kłotnie, które źle wpływają na dzidzie :( martwi mnie to i nie wyobrażam sobie kłócić sie przez całą ciążę ....

****STYCZNIÓWKI 2013****

07/05/12 15:20:44

karite - bardzo się cieszę, że zaczyna się u Ciebie układać :) Mam nadzieję, że pójdą Ci na rękę i dadzą Ci zwolnienie :) a zrobią Ci od razu USG? Bo teraz może będzie już coś widać :) A u mnie w porządku :) Oprócz tego, że jestem MEGA zmęczona. mój organizm przestawił się na tryb "nic kobieto nie rób i odpoczywaj" i ciężki mi się pracuje :D ale daję radę :) i albo zaczynam wariować albo troszeczkę zaznacza mi się brzusio !! Buziula - daj znać co powiedział gin :) Myślisz, że USG w Naszym czasie już coś wykaże? Ja idę w sobotę i już się nie mogę doczekać !