*** ROCZNIK 2006 :) ***

07/11/12 13:39:01

elf faktycznie że wycisk dosyć jest na zumbie ale nie jest tak żle można sobie potańczyć.Fakt -przychodze z zumby mokra jak po basenie Dziewczyny macie już pomysły dla swoich pociech na prezenty gwiazdkowe. Igor narysował już dla mikołaja(bo pisanie to jeszcze mu niezbyt wychodzi) co by chciał dostać,i już kazał mi wysłać .Oj wymyślił sobie klocki cobi zestaw wojskowy, bo teraz jest zafascynowany wszystkim co związane z wojskiem największa kolekcja to na razie broni :roll:

*** ROCZNIK 2006 :) ***

07/11/12 09:22:18

Witam sie i ja w tą ponurą i deszczową środe! Hej Hej mamuśki gdzie się podziewacie? A ja w ramach poprawy jesiennej depresji chodzę 2 razy w tyg na zumbe no i oczywiście dla zrzucenia zbędnych kg Elf tego basenu to zazdroszcze chociaż nie umiem zbyt dobrze pływać ale uwielbiam basen Igorowi też by się przydał bo nadal walczymy z nadwagą szkoda że mamy daleko bo jakies 30km do najbliższego basenu i jakoś ciężko się zebrać.

*** ROCZNIK 2006 :) ***

27/10/12 14:13:22

Witam Ale dzisiaj zaskoczenie rano śnieg za oknem Igor jak to zobaczyl to zaraz bałwana chciał iść lepić :lol: Musieliśmy szybko jechać kupić jakieś kozaczki Igorowi bo nie miał w czym chodzić .Przy okazji polatałam po lumpkach za jakimś kostiumem na halloween w przedszkolu i Igor będzie czarnoksiężnikiem.

*** ROCZNIK 2006 :) ***

17/10/12 12:26:48

elf jak tam Zuzia choróbsko się rozwinęło ,byliście u lekarza? Igor w tym roku o dziwo jeszcze nie chorował nie opuścił ani dnia w przedszkolu bo ubiegłe lata co miesiąc był chory,mam nadzieję że już swoje wychorował ,chociaż jutro jedziemy na bilans i zaszczepie go na grype. niebieskooka jak tam pasowanie ,pogoda super ,jakaś kaweczka po pasowaniu też jest w szkole?

*** ROCZNIK 2006 :) ***

16/10/12 13:14:32

Witaj niebieskooka i pisaj ,pisaj bo coś tu się cisza ostatnio zrobiła!!! elf świętowaliśmy w gronie rodziny tylko chrześni byli.Nie mam za bardzo miejsca w domu żeby zrobić imprezke dla kolegów gdyby Igi się urodził latem to by sobie na dworze mogli pobiegać a tak niestety Igi był skazany na starszyzne.U nas w przedszkolu taki zwyczaj że zawsze jak ktoś ma urodziny to przynosi cukierki do przedszkola ale Igor sie uparł i nie chciał zabrać żadnych słodyczy nawet się nie przyznał że ma urodziny. Dzisiaj w przedszkolu jest logopeda też Igora zapisałam i musze jechać na 14stą.