Czy jest ktoś z Rudy Śląskiej?

25/11/08 11:53:50

no nie do końca uciekły :) Moja kruszynke urodziłam jednak przy udziale kroplówki 15/10/2008 Miała 3950 i 57cm. Pozdrawiam wszystkie rudzianki :) Jak tam Joasiu84 zajęcia na basenie? zdecydowałaś się?

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

11/10/08 16:42:40

amper ja napisałam, żę moja gin i położna wręcz DORADZAJą sex, ponieważ sperma zawiera hormon o nazwie prostaglandyna, który wpływa na lepsze ukrwienie i zmiękczenie szyjki macicy, a co sie z tym wiąże powinien ułatwiać rozwieranie się szyjki. Dodatkowo współżycie to jakby nie było naturalny masaż szyjki :) Moja koleżanka, której czop odchodził przez 2 tygodnie przed porodem i juz na 2 m-ce przed miała rozwarcie na 2 palce nie miała żadnych przeciwskazań co do seksu. A co więcej: w dzień porodu o 9,00 miała masaż szyjki, potem gin wysłała ja do domu z poleceniem, by teraz mąż się ja zajął (seksik :) ) Urodziła tego samego dnia o 23,30. Koleżanka prowadzona była prze tą samą ginekolog co ja. Moja gin tierdzi, że dziecko jest w worku owodniowym. Dopiero jeśli wody odejdą to istnieje ryzyko zarażenia, bo nie ma wtedy już żadnej bariery chroniącej dziecko. Pozdrawiam! P.s. A u mnie skurcze w nocy jak sie pojawiły, tak znikły, cholera.............$#@$#@$$#@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

11/10/08 02:09:17

Tojcia, Basica, Zefka - wielkie gratulacje!!!!! Zefka-prawdziwa szcześciara z Ciebie -teraz tylko kupon na totka wypełnić, hahaha, trzeba tą passe wykorzystać do końca! Ja nadal czekam, już prawie 5 dzień po terminie, eh..... Dobrze, że jakies tam drobne skurcze sie pojawiły :) Wiecie co, na samo tylko delikatne szczypnięcie bólu śmieję się i podskakuję z radości! Taki czas, że ból daje psychiczny komfort :) Myslę, że przeterminowana mama mnie zrozumie i jako jedyna nie popuka sie w sam środek czoła :) Kina_007 u mnie skurcze pojawiły sie po seksiku z M. i podrażnieniu brodawek. Nic innego nie podziałało jak dotąd. Dlatego zaciągłam M niemal siła ;) do alkowy. Efekt już po pół godzinie :) O seksie to i ginek powiedział, a położna to niemal naukowy wykład na ten temat szczeliła!

Urlop okolicznościowy dla matki - 2 dni!!!!!!

08/10/08 12:19:13

Wklejam i jeśli ktoś korzystał z takowego to proszę o odpowiedź jak Wasze zakłady pracy respektują. U mnie są szczerze zdziwieni, ale że pytałam kadrową, a jeszcze nie urodziłam, to nie wiem czy będę z tego urlopu korzystać. Ale może przyda się innej mamusi. http://www.kadryonline.pl/urlopy_pracow ... html#tekst

Nie dostane podwyzki z powodu ciazy

08/10/08 12:13:41

Do mamamia jesli jesteś z PIP to pewnie będziesz wiedziała, czy można oprzeć się na tym artykule: http://www.kadryonline.pl/urlopy_pracow ... html#tekst Pozdrawiam