Czy to odrzucenie piersi?

07/05/14 13:49:37

Moja córeczka skończyła 2 miesiące. Od trzech dni mamy duże problemy z karmieniem. Moje piersi nie są już tak przepełnione jak wcześniej. Wcześniej były jak kamienie, teraz chyba laktacja się ustabilizowała. Nadal mam sporo pokarmu. Mała zawsze krótko ssała (max 10 minut co 3 godziny), ale ładnie przybierała na wadze. Do tej pory pokarm ją zalewał i często się krztusiła. Musiałam odciągać trochę pokarmu przed podaniem piersi. Czy to możliwe, ze przyzwyczaiła się do twardych piersi i teraz nie chce mocniej ssać? Ostatnio je max 3 minuty zaczyna się płacz i wykręcanie głowy. Pokarm jest nadal, bo jak uda mi się ją zmusić to złapie jeszcze na 10 sekund i ma buzie pełna mleka. Nie najada się, bo płacze potem, jest niespokojna i ssie wszystko co popadnie, ale kiedy podaje pierś zaczyna się wściekać i nie chce. Od dwóch tygodni podajemy jej raz dziennie butelek, bo dostaje leki rozpuszczone w mleku. Ja odciągam pokarm i zjada zawsze tyle ile uda mi się odciągnąć (do 130 ml). Czy ktoś miał podobny problem? Waham się, czy nie przejść na całkowite odciąganie pokarmu, bo boję się, ze nie dojada.

Ożarów Mazowiecki

06/05/14 16:32:31

Czy są tu mamusie z Ożarowa Mazowieckiego? Szukam chętnych na wspólny spacer i rozmowy. :) Jestem mamą 8-tygodniowej dziewczynki.

DUPHASTON A CIĄŻA

02/07/13 11:11:49

Dziewczyny mam pytanie. Czy Duphastron bierze sie do posilku czy jest to niezalezne i moge wziasc o kazdej porze dnia? Zapomnialam zapytac lekarza :g^^:

IN VITRO

19/06/13 09:17:28

Dziekuje bardzo. Poczytalam o obu kilinikach i obu polecanych przez Was lekarzach. Obydwoje maja bardzo dobre opinie. Jedyne, co mnie troche martwi, to to, ze w przypadku obu klinik dosc mocno zaakcentowane jest, ze kiedys byly naprawde dobre, ale teraz to "kombinaty" i robia wszystko automatycznie. Moje podejscia do invitro byly wlasnie w takim "kombinacie", ale poza Polska. Szybka wizyta, kartka z protokolem i na wszelkie pytania odpowiedz, ze wszystko bedzie dobrze i musze podchodzic pozytywnie i jeszcze mam czas. :evil: A tym roku koncze 36 lat. Jestem zmeczona tym wszystkim.

IN VITRO

18/06/13 09:09:59

Dziewczyny Do tej pory podchodzilam trzy razy do in vitro, ale bez pozytywnego efektu (raz ciaza pozamaciczna). Teraz zamierzam zmienic klinike i poszukuje opinii o klinikach w Warszawie. Czy mozecie polecic mi dobra klinike i sprawdzonego lekarza w Warszawie? Do tej pory mialam wrazenie, ze jestem wpisana w szablon i "lece" tym szablonem. Szukam kogos, kto potraktuje mnie indywidulanie i pomoze urzeczywistnic marzenie o dzidziusiu. Mam krotki cykl (24 dni) i plamienia przed okresem. Bardzo mnie to martwi, a dla moich dotychczasowych lekarzy nie stanowilo to zadnego problemu. Pozdrawiam wszystkie i nieustajaco trzymam kciuki :papa: