KWIETNIÓWECZKI 2011

27/06/11 15:19:19

U nas smok nie jest super niezbędny, ale przy zasypianiu pomaga, zaraz jak zaśnie Mała go wypluwa, nie szuka jak śpi. Jak nie śpi smoka nie dostaje. Raczki i paluszki też wkłada do buzi, ale bardziej mi to wyglada na poznawanie świata.

KWIETNIÓWECZKI 2011

17/06/11 21:19:29

Hej Dzieciaczki śpią. Zaraz wracam do książek, w środę ostatni egzamin w tym roku. Oczywiście u nas też pada i jest zimno. Aneczka86 - u nas leżaczka nie da sie całkiem na płasko, więc jest lekko siedzący. KiK - 100 lat dla Kasperka. Justti - mała tylko na butli i robi raczej rzadkie kupki. Czasami przytrafi sie troszkę gęściejsza ale widzę że taka już sprawia jej kłopot. Oliweczka - życzę ci jak najwięcej super nocek.

KWIETNIÓWECZKI 2011

13/06/11 17:12:51

Hej dziewczynki My po imprezie urodzinowej starszaka. Było super, tylko pogoda nam nie dopisała. Sandra robi jedna kupę co dziennie lub co 2dni. Ciemieniuszki jak na razie nie mamy. Nadżerkę miałam wymrażana po poprzediej ciąży - nie bolało, trwało chwilę. Z porodem teraz żadnych problemów z tego w zględu nie było, dotarłam na porodówkę z pełnym rozwarciem :lol: Na wzdęcia i bączki dawałam espumisan. Od kilku dni nie daję i teraz jest lepiej bez, nie piskorzy sie przy jedzeniu i trochę spokojniej śpi. Karolina - u nas w końcu się rozpogodziło, mamy słońce i jet ciepło i oczywiście jak zawsze wieje. Marti - nie powinnam ci tego pisać, ale Maks po przedszkolu jest owszem rochę zmęczony, ale nie przeszkadza mu to gadać, wymyślać i łobuzować :wink: Miłego dzionka

KWIETNIÓWECZKI 2011

11/06/11 12:57:33

Dzieńdoberek Ja zabiegana, jutro robimy urodziny starszaka. Pogoda do bani, a miala być impreza ogrodowa :roll: Sweet - dasz radę. Leeluu - jak samopoczucie? Lepiej już? Tolka - moja też miała szczepienie wczoraj, płakała tylko chwilę. Przespała cały wczorajszy dzień i dziś też miała tylko krótka przerwę na jedzonko, przebranie się i śpi dalej. Oliwia - współczuje wieczoru. A plamienia pewnie po gmeraniu przez lekarza. Miłego dzionka. Wracam do porządków.

KWIETNIÓWECZKI 2011

09/06/11 09:47:25

Dzieńdoberek U nas całkiem fajna nocka. Karolinam26 - niestety mieszkam z drugiej strony Londynu - dagenham. Baby masaż jest fajny, my już po 4tygodniowym kursie. Bawcie się dobrze.