Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

16/02/09 18:24:06

hej dziewczyny mam pewien problem jestem w 35 tygodniu ciąży i zachorowałam na grypę. strasznie się źle czuje i boje się że mojemu maleństwu może się coś stać jakie mogą być powikłania dla dziecka czy mocno może mu to zaszkodzić!?

Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

02/02/09 11:15:24

Cześć dziewczyny. Mam do was pytanie , jestem w 33 tygodniu ciąży i zastanawia mnie jak to jest z napinaniem brzucha np. przy wstawaniu, czy to jakoś może zaszkodzić dziecku? czy napinanie brzucha może szkodzić dziecku?

Grupa Wsparcia ;)

22/08/08 09:36:34

cześć dziewczęta. znowu pisze do was bo mam problem i jestem zagubiona jak pisałam wcześniej wydaje i się że jestem w ciąży bo nie mam okresu... ostatniego miesiąca miałam przez 4 dni takie lekkie jasno brązowe plamienie dlatego obliczyłam sobie kiedy będę miała @ żeby zobaczyć co będzie i dziś powinnien być drugi dzień i znowu mam tylko lekkie brązowe plamienie. Temperatura pochwy jest taka sama co przedtem 37.5 oprócz tego od 2 miesięcy cały czas bolą mnie piersi i nie wiem od 2 tyg. jest mi cały czas nie dobrze a rano wymiotuje. jak myślicie jest coś nie tak...

Grupa Wsparcia ;)

13/08/08 17:39:14

Cześć dziewczęta. mam mały niepokojący problem a mianowicie dwa miesiące temu miałam straszne kucia w prawym boku i bóle podbrzusza pisałam na innym forum i tam dziewczyny pisały że może to być ciąża... bardzo się ucieszyłam gdy nadszedł dzień @ miałam tylko plamienie rano więc byłam pewna że to też mój czas bo od dobrego miesiąca bolą i rosną mi piersi ale od pewnego czasu cały czas mam takie brązowe plamienie i zastanawiam się co jest jego przyczyną może wy mi pomożecie! pozdrawiam i gratuluje tym co już się udało!

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

01/08/08 11:27:36

hej dziewczyny mieliście racje okresu nie mam może nareście to ciąża:) ale mam problem po stosunku na bieliźnie mam brązowe plamy ale potem znowu biały śluz nie mam pojęcia co to może być? nie jest to nadżerka ponieważ miałam ją usuwaną pare miesięcy temu... mam nadzieje że teraz też mi pomożecie