dawno nie zaglądałam ale dalej czekam ![]()
dawno nie zaglądałam ale dalej czekam ![]()
fajnie że się odezwałaś, może znasz jeszcze jakieś mamy z okolic? zaproś na forum
ja jestem z Jaktorowa a ty?
ja jestem,niby nie Żyrardów ale okolica.... mamuśki odezwijcie się
znalazłam coś fajnego w Żyrardowie dla przyszłych i obecnych mam
< link >
a może wy macie jakieś ciekaw miejsca i sklepiki? Organizuję wyprawkę dla małego i interesują mnie tanie zakupy. W tym komisie jest w czym wybierać, fajne rzeczy nie zniszczone i za przyzwoitą kasę
.Dziewczyny dajcie znać jak macie takie miejsca w naszej okolicy ![]()
Bartuś ok ,chyba nawet więcej niż ok! Śmiejemy się z mężem że ma ADHD bo nie mam chwili wytchnienia, taki się wierci. Nawet lekarze jak robią USG to podziwiają jego energiczność. To chyba najlepsza oznaka zdrowia. Darka17772 na co przepisali Ci furagin, czy lekarz wspominał coś o działaniu na dziecko, bo moja Pani doktor mi nie tłumaczyła( ja się nie zapytałam) a potem dowiedziałam się że moja siostra miała odstawiony na okres ciąży i karmienia (a bierze go praktycznie całe życie)
Wyniki poprawiły się ale antybiotyk i furagin jeszcze biorę. A co służby zdrowia to po prostu Szpital w Żyrardowie ![]()